Články o týmu

10.8.2022

O pohár starostů v Těchoníně

Již XII. ročník tradičního poháru se odehrál tentokrát na půdě Těchonína
Více
30.7.2022

FC Jiskra 2008 - OLPA Jindřichov 5:4 (4:1)

V Červené Vodě odehrálo naše mužstvo poslední přípravné utkání před nedcházející podzimní částí mistrovské soutěže
Více
24.7.2022

FK Bohdíkov - FC Jiskra 2008 2:2 (1:1)

Letní příprava pokračovala remízovým utkáním v Bohdíkově
Více
14.7.2022

FC Jiskra 2008 - Sokol Štíty 4:4 (1:2)

Příprava na nový ročník I. A třídy Pardubického kraje byla zahájena přátelským utkáním
Více
29.6.2022

Soupeři FC Jiskry 2008 v novém ročníku 2022/2023

A i B mužstvo již znají všechny soupeře, se kterými se utkají v nadcházejícím ročníku
Více
21.6.2022

FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 5:0 (1:0)

Domácí tým se rozloučil se soutěžním ročníkem výhrou v místním derby
Více
21.6.2022

SK Zámrsk - FC Jiskra 2008 6:0 (3:0)

Poslední utkání v sezóně 2021/22 sehráli naši fotbalisté v Zámrsku
Více
14.6.2022

FC Jiskra 2008 - FC Libišany 2:9 (0:2)

Po slibném prvním poločasu domácí nezvládli druhou půli s favoritem soutěže
Více
7.6.2022

FK Přelouč - FC Jiskra 2008 4:1 (2:0)

Cesta přes celý Pradubický kraj nepřinesla pro naše hráče bodový zisk
Více
7.6.2022

FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 6:1 (4:1)

B mužstvo si proti Těchonínu s chutí zastřílelo a zvítězilo vysoko 6:1
Více
29.5.2022

FC Jiskra 2008 - SK Vysoké Mýto B 1:4 (1:3)

A mužstvo nestačilo na rezervu Vysokého Mýta a v Červené Vodě prohrálo jasným rozdílem
Více
29.5.2022

Sokol Tatenice B - FC Jiskra 2008 B 6:0 (4:0)

B mužstvo pokračuje ve slabých výkonech, tentokrát nestačilo na B tým Tatenic
Více
22.5.2022

FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald 2:3 (1:0)

B mužstvo po slabém výkonu nestačilo na domácí půdě na Kunvald
Více
22.5.2022

Sokol Tatenice - FC Jiskra 2008 2:0 (2:0)

A mužstvo z utkání s Tatenicemi nezískalo žádné body
Více
15.5.2022

FK Spartak Choceň B - FC Jiskra 2008 B 8:1 (4:1)

Favorit soutěže z Chocně nedal našemu B týmu šanci a dopřál našim hráčům nejvyšší porážku v tomto soutěžním ročníku
Více
14.5.2022

FC Jiskra 2008 - Sokol Rosice nad Labem 2:2 (2:0)

Slibně rozehrané domácí utkání nakonec naši fotbalisté dotáhli k remízovému výsledku
Více
8.5.2022

Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 2:2 (1:1)

A mužstvo přivezlo z Dolního Újezdu bod za remízu 2:2
Více
7.5.2022

FC Jiskra 2008 B - Sokol Dolní Třešňovec 2:0 (1:0)

B mužstvo konečně prolomilo výsledkovou smůlu a na domácím stadiónu vyhrálo 2:0
Více
2.5.2022

FC Jiskra 2008 - SK Polička 2:1 (1:0)

A mužstvo znovu doma plně bodovalo a s třicetidvěma body se dělí o třetí až páté místo tabulky I. A třídy
Více
30.4.2022

Tatran Lichkov - FC Jiskra 2008 B 1:0 (1:0)

B tým FC Jiskry 2008 znovu nebodoval a opět prohrál nejtěsnějším možným výsledkem
Více
26.4.2022

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 1:1 (0:1)

A mužstvo si připsalo do tabulky I. A třídy dvacátýdevátý bod, který prozatím znamená šesté místo
Více
26.4.2022

Sokol Libchavy B - FC Jiskra 2008 B 3:2 (2:0)

B mužstvo nedokázalo prolomit smolnou řadu neúspěšných výsledků a znovu padlo
Více
18.4.2022

SK Lázně Bohdaneč - FC Jiskra 2008 5:1 (2:1)

Druhý tým tabulky I. A třídy ukázal po právu našim hráčům, proč chce postoupit do krajského přeboru
Více
17.4.2022

FC Jiskra 2008 B - 1. FC Žamberk B 0:1 (0:0)

Zápas okresního přeboru III. třídy s Žamberkem B nám tentokrát body nepřinesl
Více
15.4.2022

FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 2:1 (0:1)

V opakovaném utkání krajské I. A třídy dokázalo naše A mužstvo porazit rezervu z Ústí nad Orlicí
Více
10.4.2022

FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 0:0 (0:0)

První jarní domácí utkání se na stadiónu v Králíkách nedohrálo
Více
10.4.2022

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra 2008 B 4:2 (2:0)

B mužstvo své utkání dohrálo do konce, ovšem bez bodového zisku
Více
3.4.2022

FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry vstoupilo do jarní části sezóny krajské I. A třídy vítězně
Více
2.4.2022

FC Jiskra 2008 B - Fotbal Žichlínek B 5:2 (1:2)

První jarní domácí utkání se našim fotbalistům vydařilo se ziskem plných tří bodů do tabulky
Více
28.3.2022

FK Kerhartice - FC Jiskra 2008 B 2:1 (1:0)

Vstup do jarní části sezóny se hráčům B mužstva příliš nepodařil
Více
20.3.2022

Sokol Štíty - FC Jiskra 2008 3:0 (1:0)

Poslední přípravné utkání sehráli naši fotbalisté s třetím týmem tabulky I. B třídy Olomouckého kraje
Více
13.3.2022

FC Jiskra 2008 B - Radiměř 1:3 (0:1)

Závěrem soustředění mužstev FC Jiskry bylo sehrání přátelského utkání s účastníkem Svitavského okresního přeboru II. třídy
Více
11.3.2022

Postřelmov - FC Jiskra 2008 4:2 (2:2)

V rámci herního soustředění sehrálo A mužstvo přípravné utkání s účastníkem I. A třídy Olomouckého kraje
Více
1.3.2022

FC Jiskra 2008 - Sokol Kunčina 0:2 (0:1)

Další přípravné utkání sehrálo A mužstvo s účastníkem I. B třídy Pardubického kraje
Více
14.2.2022

Fotbal Žichlínek - FC Jiskra 2008 3:1 (1:1)

Hráči A týmu sehráli další přátelské utkání, i když se značnými zásahy do samotné sestavy
Více
6.2.2022

FC Jiskra 2008 B - Sokol Řetová 4:3 (2:1)

B mužstvo sehrálo první přípravné utkání s účastníkem OP II. třídy
Více
23.1.2022

Sokol Troubelice - FC Jiskra 2008 3:8 (1:5)

Přátelské utkání s účastníkem I. A třídy Olomouckého kraje
Více
31.10.2021

FC Jiskra 2008 - Svitavy B 2:0 (0:0)

Poslední mistrovské utkání I. A třídy v tomto roce přineslo domácím tři body
Více
28.10.2021

Svitavy B - FC Jiskra 2008 3:1 (2:0)

Poslední utkání podzimní části krajské I. A třídy jsme nevyhráli
Více
25.10.2021

FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk 4:2 (4:1)

V dalším utkání krajské I.A třídy si domácí připsali tři body do tabulky
Více
23.10.2021

Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B 3:1 (3:1)

Poslední utkání podzimní části OP III. třídy naši hráči nezvládli
Více
17.10.2021

FC Libišany - FC Jiskra 2008 7:1 (5:0)

A mužstvo sehrálo nejtěžší utkání v tomto ročníku I. A třídy
Více
10.10.2021

FC Jiskra 2008 - FK Přelouč 2:1 (0:0)

V 11. kole krajské I.A třídy dokýzali naši fotbalisté porazit v Králíkách tým z Přelouče
Více
9.10.2021

Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 0:6 (0:3)

B mužstvo přivezlo jednoznačnou výhru z utkání v OP III. třídy v Těchoníně
Více
3.10.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B 1:1 (0:0)

Utkání desátého kola OP III. třídy skončilo remízou
Více
2.10.2021

SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 2008 1:2 (1:1)

A mužstvo přivezlo z Vysokého Mýta tři body do tabulky I.A třídy Pardubického kraje
Více
28.9.2021

FC Jiskra 2008 B - FK Kerhartice 0:2 (0:1)

Vložené kolo OP III.třídy našim barvám body nepřineslo
Více
26.9.2021

AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B 1:3 (1:1)

B musžtvo dokázalo vyhrát v Kunvaldu a přivezlo tři důležité body do tabulky OP III.třídy
Více
26.9.2021

FC Jiskra 2008 - Sokol Tatenice 0:0 (0:0)

9. kolo krajské I.A třídy branku nepřineslo
Více
22.9.2021

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad 0:5 (0:1)

1. kolo Poháru předsedy KFS starších žáků
Více
19.9.2021

FC Jiskra 2008 B - FK Spartak Choceň B 0:5 (0:3)

B mužstvo poprvé v této sezóně prohrálo, tentokrát s favoritem OP III.třídy
Více
18.9.2021

Sokol Rosice nad Labem - FC Jiskra 2008 1:0 (0:0)

A mužstvo FC Jiskry překvapivě podlehlo poslednímu celku tabulky I.A třídy
Více
13.9.2021

Fotbalový turnaj starší přípravky

Dolní Čermná 4. 9., Jehnědí 12. 9.
Více
12.9.2021

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra 2008 B 1:5 (0:1)

V okresním přeboru III.třídy je naše B mužstvo stále bez ztráty jediného bodu
Více
12.9.2021

FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:2 (0:1)

V sedmém kole krajské I.A třídy nedokázalo naše A mužstvo doma bodovat
Více
6.9.2021

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1)

Okresní přebor III.třídy pokračoval další výhrou našeho B týmu
Více
5.9.2021

SK Polička - FC Jiskra 2008 0:2 (0:1)

A mužstvo FC Jiskry 2008 přivezlo z utkání I.A třídy v Poličce tři body
Více
31.8.2021

FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč

Starší žáci 12:3 (6:2), mladší žáci 8:4 (2:2)
Více
30.8.2021

1. FC Žamberk - FC Jiskra 2008 2:0 (1:0)

A mužstvo zajíždělo v rámci 4. kola I.A třídy do Žamberka
Více
28.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Libchavy B 4:1 (1:0)

I po čtvrtém kole okresního přeboru III. třídy FC Jiskra B stále bez porážky
Více
23.8.2021

FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2)

Třetí utkání v I.A třídě se domácím nepodařilo - favorit předvedl svoji kvalitu
Více
23.8.2021

1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 B 3:4 (2:4)

B mužstvo zatím stoprocentní v okresním přeboru III. třídy
Více
15.8.2021

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0)

Druhé utkání A mužstva v I.A třídě opět vítězně
Více
14.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Helvíkovice 4:2 (3:2)

První domácí utkání nového ročníku okresního přeboru III. třídy
Více
7.8.2021

FC Jiskra 2008 - FK Letohrad B 3:1 (2:0)

Úvodní utkání A mužstva v krajské I.A třídě dopadlo na výbornou
Více
7.8.2021

Fotbal Žichlínek B - FC Jiskra 2008 B 1:2 (0:0)

Vstup do okresního přeboru III.třídy se B týmu podařil ziskem tří bodů
Více
2.8.2021

FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 2:1 (nedohráno)

Poslední přátelské utkání před začátkem mistrovské soutěže nebylo dohráno
Více
31.7.2021

Jablonné nad Orlicí - FC Jiskra 2008 7:1 (2:1)

A mužstvo si v nekompletní sestavě odvezlo z přátelského utkání vysokou porážku
Více
30.7.2021

O pohár starosty města Králíky

Turnaj mladší přípravky 26. 6. 2021
Více
30.7.2021

Soustředění mladších a starších žáků

Dolní Morava 22. 6. - 25. 6. 2021
Více
24.7.2021

FC Jiskra 2008 B - Baník Staré Město pod Sněžníkem 8:10 (3:2)

Ani B mužstvu FC Jiskry 2008 se nepodařilo vyhrát. Na stadiónu v Červené Vodě podlehli v přátelském utkání soupeři v divoké přestřelce 8:10
Více
21.7.2021

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 1:3 (0:0)

Přátelské utkání A mužstva FC Jiskry 2008 s tradičním soupeřem ze Žamberka bylo k vidění ve středu na stadiónu v Králíkách
Více
4.7.2021

FC Jiskra 2008 B - Sokol Boříkovice 8:4 (4:2)

Závěrečným utkáním bylo rozhodnuto o umístění týmů
Více
2.7.2021

Tatran Písařov - FC Jiskra 2008 B 2:3 (2:2)

V příjemné atmosféře sehrálo B mužstvo FC Jiskry 2008 přátelské utkání s domácím Písařovem
Více
1.7.2021

Starostův pohár Sokol Těchonín - Tatran Lichkov

Předposlední utkání série zápasů se odehrál vyjímečně na hřišti v Těchoníně
Více
27.6.2021

Starostův pohár Sokol Těchonín - Sokol Boříkovice

Čtvrtým zápasem pokračoval program O pohár starostů v Červené Vodě
Více
27.6.2021

Fotbal Žichlínek - FC Jiskra 2008 1:4 (0:3)

FC Jiskra 2008 odcestovala k přípravnému utkání na půdu Žichlínka
Více
20.6.2021

O pohár starostů v Červené Vodě - pokračování série zápasů

Lichkov poměřil síly s Boříkovicemi bez branek, domácí tým FC Jiskry 2008 B pak přehrál Těchonín
Více
13.6.2021

FC Jiskra 2008 B - Tatran Lichkov 2:1 (0:1)

První utkání ze série zápasů O pohár starostů vyhrál tým FC Jiskry 2008 B
Více
13.6.2021

FC Jiskra 2008 - Jablonné nad Orlicí 1:3 (0:2)

Přátelské utkání A mužstva FC Jiskry 2008 v Králíkách
Více
12.6.2021

FC Jiskra 2008 - Žichlínek 2:2 (0:0)

Přátelské utkání starších žáků
Více
10.6.2021

Přátelská utkání A mužstva FC Jiskry 2008

Díky volným termínům v měsíci červnu, sehraje A mužstvo tato přátelská utkání
Více
3.6.2021

XI. ročník O pohár starostů

Díky pandemii Covidu-19 letošní model poháru jinak
Více
21.5.2021

Jedenáct zásad pro sehrání přátelských zápasů

Generální sekretář JUDr. Jan Pauly z FAČR zaslal všem oddílům manuál k sehrání přátelských zápasů během června 2021
Více
2.5.2021

FC Jiskra 2008 má zastoupení v okresních komisích

Po zvolení vedení okresního fotbalového svazu došlo na tvorbu jednotlivých komisí
Více
25.4.2021

Krajský fotbalový svaz s novými tvářemi

Na řádné volební valné hromadě byl zvolen nový předseda a výkonný výbor
Více
11.4.2021

Okresní fotbalový svaz má nové vedení

Delegáti valné hromady zvolili pro nadcházející čtyři roky nové vedení OFS
Více
13.10.2020

Sokol Libchavy B - FC Jiskra B 2:1 (1:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 11.10.2020 15:00 hod.
Více
8.10.2020

Fotbalový turnaj mladší přípravky

3. 10. 2020 Červená Voda
Více
8.10.2020

Fotbalový turnaj starší přípravky

3. 10. 2020 Jablonné nad Orlicí
Více
5.10.2020

FC Jiskra B - Sokol Těchonín 10:0 (7:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 03.10.2020 15:00 hod.
Více
5.10.2020

Sokol Rosice nad Labem - FC Jiskra 4:1 (1:1)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 26.09.2020 15:30 hod.
Více
5.10.2020

FC Jiskra - Sokol Tatenice 3:3 (2:1) PK: 5:4

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 04.10.2020 15:00 hod.
Více
5.10.2020

FC Jiskra C - Sokol Tatenice B 1:1 (0:1) PK: 4:5

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 27.09.2020 15:30 hod.
Více
5.10.2020

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra C 0:1 (0:0)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 04.10.2020 15:00 hod.
Více
21.9.2020

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 19.09.2020 15:30 hod.
Více
21.9.2020

AFK Kunvald - FC Jiskra C 1:8 (1:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 19.09.2020 15:30 hod.
Více
21.9.2020

FC Jiskra - SK Polička 4:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 20.09.2020 16:00 hod.
Více
21.9.2020

FC Jiskra - Dolní Újezd starší 5:5 (3:1 - PK 1:2), mladší 3:4 (2:3)

Mistrovské utkání žáků Krajský přebor žáků skupina B 19.09.2020
Více
18.9.2020

Fotbalový turnaj mladší přípravky

12. 9. Dolní Třešňovec
Více
18.9.2020

Ondrášovka Cup kategorie U11

15. 9. 2020 Choceň
Více
14.9.2020

FK Kerhartice - FC Jiskra B 3:2 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 12.09.2020 16:00 hod.
Více
14.9.2020

FC Jiskra C - Sokol Boříkovice 2:2 (1:0 - PK 3:2)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 12.09.2020 16:00 hod.
Více
14.9.2020

SK Zámrsk - FC Jiskra 3:1 (2:1)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 06.09.2020 17:00 hod.
Více
14.9.2020

SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 8:1 (4:0)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 12.09.2020 16:30 hod.
Více
10.9.2020

Ondrášovka Cup kategorie U9

Česká Třebová 9. 9. 2020
Více
8.9.2020

Turnaj Starší přípravky

Luková 5. 9. 2020
Více
8.9.2020

Turnaj Mladší přípravky

Žamberk 6. 9. 2020
Více
6.9.2020

FC Jiskra C - FK Kerhartice 2:1 (1:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 05.09.2020 16:00 hod.
Více
6.9.2020

Lázně Bohdaneč - FC Jiskra starší 6:0 (5:0), mladší 3:0 (2:0)

Mistrovské utkání žáků Krajský přebor žáků skupina B 5.9.2020
Více
5.9.2020

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra B 3:3 (2:2) pk: 4:5

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 05.09.2020 16:00 hod.
Více
31.8.2020

Luková - FC Jiskra C 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 30.08.2020 16:00 hod.
Více
31.8.2020

FC Jiskra - FC Libišany 3:4 (0:4)

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 30.08.2020 17:00 hod.
Více
31.8.2020

ŽSK Třemošnice - FC Jiskra starší 6:2 mladší 2:4

Mistrovské utkání žáků Krajský přebor žáků skupina B 27.8.2020
Více
31.8.2020

FC Jiskra - Prosetín starší 1:1 (1:1) - PK 4:2, mladší 11:6 (5:2)

Mistrovské utkání žáků Krajský přebor žáků skupina B 30.8.2020
Více
30.8.2020

FC Jiskra B - Tatran Lichkov 4:2 (2:1)

Mistrovské utkání mužů OP III. třída - 29.08.2020 16:00 hod.
Více
23.8.2020

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra B 0:10 (0:3)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 23.08.2020 16:30 hod.
Více
23.8.2020

FC Jiskra C - Sokol Libchavy B 3:2 (2:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 22.08.2020 16:30 hod.
Více
23.8.2020

Jiskra Ústí nad Orlicí B - FC Jiskra 8:1 (4:0)

Mistrovské utkání mužů I.A třída - 23.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra - FK Letohrad B 3:3 (1:1) - PK 0:3

Mistrovské utkání mužů IA. třída - 16.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra B - Sokol Tatenice B 8:3 (4:2)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 15.08.2020 16:00 hod.
Více
17.8.2020

Načešice - FC Jiskra 3:2 (2:2)

Mistrovské utkání mužů IA.třída - 08.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

FC Jiskra C - Fotbal Žichlínek B 1:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 09.08.2020 17:00 hod.
Více
17.8.2020

Sokol Těchonín - FC Jiskra C 0:3 (0:1)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 15.08.2020 16:00 hod.
Více
10.8.2020

Turnaj O pohár starostů obcí

za účasti Tatranu Lichkova, FC Jiskry 2008 B, Sokola Boříkovice a Sokola Těchonín - 01.08.2020
Více
8.8.2020

AFK Kunvald - FC Jiskra B 1:6 (0:4)

Mistrovské utkání mužů OP III.třída - 08.08.2020 16:00 hod.
Více
26.7.2020

Přátelské utkání muži B - 26.07.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 5:2 (2:0)
Více
24.7.2020

Přátelské utkání muži B - 24.07.2020 18:00 hod.

Sokol Štíty - FC Jiskra B 4:2 (3:0)
Více
11.7.2020

Přátelské utkání muži B - 10.07.2020 18:00 hod.

FC Jiskra B - Tatran Písařov 4:2 (3:1)
Více
4.7.2020

Přátelské utkání muži B - 04.07.2020 17:00 hod.

FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 6:1 (3:0)
Více
14.6.2020

Přátelské utkání muži B - 14.06.2020 16:00 hod.

Baník Staré Město pod Sněžníkem - FC Jiskra B
Více
8.6.2020

Fotbalový turnaj mladších žáků

Rychnov nad Kněžnou 6. 6. 2020
Více
1.6.2020

Fotbalový turnaj starší přípravky

Jablonné nad Orlicí 30. 5. 2020
Více
31.5.2020

Přátelské utkání muži B - 31.05.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 1:6 (0:2)
Více
15.5.2020

Slavnostní poklepání Pamětního kamene

Slavnostní poklepání Pamětního kamene
Více
15.3.2020

Přerušení soutěží

Přerušení soutěží
Více
8.3.2020

Přátelské utkání muži B - 08.03.2020 14:00 hod.

FC Jiskra B - Fotbal Žichlínek B 0:1 (0:0)
Více
24.2.2020

Přátelské utkání muži B - 23.02.2020 10:00 hod.

FC Jiskra B - Radiměř 7:5 (0:3)
Více
18.2.2020

Přátelské utkání muži B - 16.02.2020 12:00 hod.

FC Jiskra B - Sokol Verměřovice 2:3 (1:0)
Více
9.2.2020

Přátelské utkání muži B - 08.02.2020 16:00 hod.

FC Jiskra B - Tatran Písařov 0:3 (0:1)
Více
4.2.2020

Přátelské utkání muži B - 02.02.2020 14:00 hod.

FC Jiskra B - FK Mistrovice 3:0 (0:0)
Více
15.10.2019

Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Heřmanův Městec 13.10.2019

Starší žáci 2:1 (1:0), Mladší žáci 3:1 (1:0)
Více
10.10.2019

Fotbalový turnaj starší přípravky

Králíky 5. 10. 2019
Více
10.10.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Tatenice 6. 10. 2019
Více
10.10.2019

Mistrovské utkání žáků Prosetín - FC Jiskra 2008 5. 10. 2019

Starší žáci 4:1 (1:0), Mladší žáci 2:2 (0:2)
Více
2.10.2019

Mistrovské utkání dorostu

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Kameničky 0:4: (0:2)
Více
2.10.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Dolní Třešňovec 28. 9. 2019
Více
2.10.2019

Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Přelouč 29. 9. 2019

Starší žáci 3:1, Mladší žáci 5:2
Více
25.9.2019

Mistrovské utkání dorostu

Nasavrky/Miřetice - 1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 8:1 (4:0)
Více
25.9.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Králíky 21. 9. 2019
Více
25.9.2019

Turnaj Starší přípravky

Řetová 22. 9. 2019
Více
25.9.2019

Mistrovské utkání žáků Přelovice - FC Jiskra 2008 21. 9. 2019

Starší žáci 2:1 (pen), Mladší žáci 6:0
Více
17.9.2019

Mistrovské utkání dorostu

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Chrast/Zaječice 3:0 (0:0)
Více
17.9.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Králíky 14. 9. 2019
Více
17.9.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Tatenice 14. 9. 2019
Více
17.9.2019

Fotbalový turnaj starší přípravky

Libchavy 14. 9. 2019
Více
17.9.2019

Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Dolní Újezd/Němčice

Starší žáci 6:0 (4:0); Mladší žáci 3:2 (2:0)
Více
14.9.2019

Mistrovské utkání muži B

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra B 5:2 (1:1)
Více
11.9.2019

Fotbalový turnaj starší přípravky

Brandýs n/ Orlicí 8. 9. 2019
Více
8.9.2019

Mistrovské utkání žáků Třemošnice - FC Jiskra 2008 - 8.9.2019

Starší žáci 1:2 (1:1); Mladší žáci 2:1 (1:1)
Více
7.9.2019

Mistrovské utkání muži B

AFK Kunvald - FC Jiskra B 1:4 (1:2) - 07.09.2019
Více
7.9.2019

Mistrovské utkání dorostu Němčice/Sloupnice - Žamberk/FC Jiskra 2:0 (0:0) - 7.9.2019

Mistrovské utkání dorostu Němčice/Sloupnice - Žamberk/FC Jiskra 2:0 (0:0) - 7.9.2019
Více
4.9.2019

Mistrovské utkání muži B

Luková - FC Jiskra B 1:1 (0:1) pk: 2:0 - 25.08.2019
Více
4.9.2019

Mistrovské utkání muži B

FK Kerhartice - FC Jiskra B 4:5 (0:2) - 31.08.2019
Více
4.9.2019

Pohárové utkání mužů

FC Jiskra - Sokol Moravany 2:7 (1:4) - 04.09.2019
Více
4.9.2019

Mistrovské utkání dorostu

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Vraclav/Zámrsk 3:1 (2:1)
Více
27.8.2019

Mistrovské utkání dorostu

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Horní Újezd/Morašice 4:1 (1:0)
Více
27.8.2019

Mistrovské utkání žáků FC Jiskra 2008 - Libchavy

Starší žáci 3:1 (1:0); Mladší žáci 0:7 (0:5)
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

Sokol Malá Morava - FC Jiskra B 2:6 (1:3)
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra - FK Letohrad B 3:4 (2:3)
Více
2.8.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra B - 1.FC Žamberk B 2:4 (1:2)
Více
25.7.2019

Přátelské utkání mužů

FC Jiskra - 1.FC Žamberk 1:1 (1:0)
Více
19.6.2019

Fotbalový turnaj

Červená Voda 18.5.2019
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži B

TJ Sokol České Heřmanice - FC Jiskra 2008 B 11:0 (6:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži A

Lanškroun B - FC Jiskra 4:3 (2:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Dolní Čermná 3:2 (0:2)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání mužů A

FC Jiskra 2008 A - Opatovec 4:1 (2:0)
Více
18.6.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra 2008 - Zaječice 0:4 (0:1)
Více
18.6.2019

Mistrovská utkání žáků

Slatiňany - FC Jiskra starší žáci 6:1 (4:0), mladší žáci 6:0 (4:0)
Více
17.6.2019

Mistrovské utkání dorostu

Vítanov - FC Jiskra 2008/1. FC Žamberk 0:3 (0:1
Více
17.6.2019

Mistrovské utkání starších žáků

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 1:3 (1:0)
Více
17.6.2019

Mistrovské utkání mladších žáků

FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk 2:4 (1:2)
Více
3.6.2019

Mistrovské utkání dorostu

Jaroměřice - FC Jiskra 2008 / 1. FC Žamberk 20:1 (8:1)
Více
2.6.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Tatenice 2:3 (0:1)
Více
2.6.2019

Mistrovské utkání muži B

Sopotnice - FC Jiskra B 3:5 (2:3)
Více
2.6.2019

Mistrovská utkání žáků

FC Jiskra -Prosetín starší žáci 0:10 (0:4), mladší žáci 1:2 (1:0)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Jehnědí 2:5 (2:1)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání muži A

Žichlínek- FC Jiskra 2:3 (1:3)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra 2008 - Dolní Újezd 1:0 (0:0)
Více
27.5.2019

Mistrovský turnaj Bambiny

Žamberk 26.5. 2019
Více
27.5.2019

Fotbalový turnaj mladší přípravky

Žichlínek 26. 5. 2019
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání žáků

Přelovice - FC Jiskra starší žáci 11:0 (5:0), mladší žáci 3:2 (1:0)
Více
27.5.2019

Mistrovská utkání žáků

FC Jiskra - Libchavy starší žáci 1:3 (0:1), mladší žáci 2:8 (0:5)
Více
27.5.2019

Mistrovské utkání žáků

Lázně Bohdaneč - FC Jiskra starší žáci 3:0 (3:0), mladší žáci 5:2 (2:2)
Více
22.5.2019

Mistrovské utkání muži B

Albrechtice - FC Jiskra B 5:2 (1:1)
Více
22.5.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Sokol Janov 4:1 (2:0)
Více
21.5.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra 2008 - Horní Jelení 5:0
Více
21.5.2019

Mistrovské utkání dorostu

Ctětín - FC Jiskra 2008 3:2 (0:1)
Více
21.5.2019

Fotbalový turnaj

Červená Voda 18.5.2019
Více
15.5.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - SK Rybník 0:0 (0:0) PK: 6:7
Více
15.5.2019

Mistrovské utkání muži A

Semanín - FC Jiskra 1:3 (1:1)
Více
5.5.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Sokol Libchavy 2:3 (1:2)
Více
5.5.2019

Mistrovské utkání muži B

Sokol Klášterec n.Orl. - FC Jiskra B 6:0 (4:0)
Více
5.5.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra/Žamberk - Kameničky 2:10 (0:7)
Více
5.5.2019

Mistrovská utkání žáků

FC Jiskra - Třemošnice starší žáci 1:4 (1:2), mladší žáci 1:2 (1:0)
Více
28.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Jablonné n.O. - FC Jiskra 1:3 (0:2)
Více
28.4.2019

Mistrovské utkání dorostu

Vraclav - FC Jiskra/Žamberk 2:4 (0:0)
Více
28.4.2019

Mistrovské utkání žáků

Moravany- FC Jiskra starší žáci 6:2 (4:1), mladší žáci 5:0 (1:0)
Více
27.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Sokol Rudoltice 0:0 (0:0) PK: 1:3
Více
23.4.2019

Fotbalový turnaj starší přípravky v Dlouhoňovicích

Fotbalový turnaj starší přípravky v Dlouhoňovicích
Více
23.4.2019

Velikonoční turnaj v Jeseníku

Velikonoční turnaj v Jeseníku
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - SK Sloupnice 1:1 (1:0) PK 5:4
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání muži B

1.FC Žamberk B - FC Jiskra B 1:0 (0:0)
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra/Žamberk - Orel 3:1 (0:1)
Více
21.4.2019

Mistrovské utkání žáků

Heřmanův Městec - FC Jiskra starší žáci 2:0 (0:0), mladší žáci 2:3 (1:3)
Více
14.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Sokol Pomezí - FC Jiskra 1:5 (1:1)
Více
13.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - FK Dolní Dobrouč 1:3 (1:0)
Více
13.4.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra/Žamberk - SK Vitanov 0:0 (PK 4:5)
Více
13.4.2019

Mistrovská utkání žáků

FC Jiskra - SK Nemošice starší žáci 1:9 (1:6), mladší žáci 1:4 (1:3)
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Sokol Verměřovice 5:4 (2:1) PK 7:6
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání muži A

Dolní Újezd B - FC Jiskra 1:4 (0:2)
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Zaječice - FC Jiskra/Žamberk 1:0 (0:0)
Více
8.4.2019

Mistrovské utkání žáků

FK Přelouč - FC Jiskra starší žáci 2:3 (2:3), mladší žáci 3:2 (2:0)
Více
31.3.2019

Mistrovské utkání muži B

Těchonín - FC Jiskra B 0:3 (0:0)
Více
31.3.2019

Mistrovské utkání muži A

FC Jiskra - Moravská Třebová B 5:4 (2:3)
Více
31.3.2019

Mistrovské utkání dorostu

FC Jiskra 2008/Žamberk - Jaroměřice 1:2 (1:0)
Více
25.3.2019

Mistrovské utkání muži A

Řetová - FC Jiskra 0:5 (0:2)
Více
24.3.2019

Mistrovské utkání dorostu

Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 7:0 (4:0)
Více
24.3.2019

Fotbalový turnaj Bambini

Fotbalový turnaj pro nejmenší, za účasti týmů Žamberka, a FC Jiskry 2008
Více
23.3.2019

Mistrovské utkání muži B

FC Jiskra B - Brandýs nad Orlicí 2:3 (2:2)
Více