FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 2:1 (nedohráno)

Před týdnem naše B mužstvo sehrálo utkání se Starým Městem, kde padlo neuvěřitelných 18 branek. Proti týmu z Dolní Čermné bylo vše jinak. Přítomní diváci mohli vidět pouze první poločas, když hosté především díky rozhodnutí hostujícího trenéra, odmítli do druhé půle nastoupit. Zápas byl tedy ukončen po 45ti minutách, které dokázali vyhrát naši fotbalisté 2:1. Takovýto přístup ze strany soupeře nepamatujeme, ale jak je vidět, vše je možné.

FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná 2:1 (nedohráno) Branky FC: 27.z PK Skoták, 34.Dušek F. Rozhodčí: Hejl Jan (Králíky) - Stolín Václav, Macek Otmar. ŽK: 3:2. Diváků: 30. Stadión: Červená Voda. Utkání bylo ukončeno ve 45.min. z důvodu nenastoupení hostujího mužstva do druhého poločasu.