SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 2008 1:2 (1:1)

FC Jiskra odcestovala do Vysokého Mýta k utkání s tamním B mužstvem ve velmi komplikovaném složení, kdy naše hráče trápí spousta zranění. Přesto sestava, kterou do boje o body vyslal trenér Zezulka dokázala uspět na výbornou. Domácí se sice dostali do vedení 1:0 již v 16. min., ale netrvalo dlouho a stav naši fotbalisté vyrovnali. Šmolík dokázal protlačit míč za záda domácího gólmana Sůvy, čímž překvapil domácí hráče. V druhém poločase se bojovalo o každý míč. Když se již schylovalo k závěru a oba celky spíše počítali s bodem za remízu, dokázal v 85. min. Kromíchal vystřelit tři body pro naše barvy. Domácí již nedokázali na nepříznivý výsledek reagovat a tak si odvážíme tři důležité body do tabulky krajské I.A třídy. Za týden pak přivítáme v Králíkách tým FK Přelouč.

 

SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 2008 1:2 (1:1) Branky: 16. Vařečka - 26. Šmolík, 85. Kromíchal. Rozhodčí: Morávek David (Pardubice) - Pagáč Ladislav (Pardubice), Čech Karel (Opatovice nad Labem). Delegát PKFS: Gála Jaroslav (Luže). ŽK: 0:0. Diváků: 51. Stadión: Vysoké Mýto.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk, Dvorský Dan, Zach Pavel, Skoták David, Ježek Josef, Ďuriš Martin, Hnátnický Martin, Vágner František (63. Wawrzyczek Jan), Kromíchal Petr, Šmolík Jiří.