SK Polička - FC Jiskra 2008 0:2 (0:1)

A mužstvo přivezlo z Poličky tři důležité body, čímž do určité míry odčinilo neúspěch z posledního utkání v Žamberku. Naše fotbalisty dostal do vedení ve 28. min. netradiční střelec Zdeněk Kolbe, který otevřel skóre tohoto duelu. Obě mužstva si vytvořila několik dalších slibných příležitostí, ale skóre se do konce první půle již nepohnulo.

Druhý poločas se nesl opět v bojovné atmosféře. Domácí se snažili o vyrovnání, čemuž dokázala naše obrana výborně čelit. V 61. min. pak uklidnění do našich přinesl Martin Ďuriš, který svojí povedenou brankou zvýšil na 0:2. V nervózním závěru již nebyla k vidění žádná další branka, proto si fotbalisté FC Jiskry 2008 odváží tři body do tabulky I.A třídy.

SK Polička - FC Jiskra 2008 0:2 (0:1) Branky: 28. Kolbe, 61. Ďuriš. Rozhodčí: Vykopal Filip (Svitavy) - Jelínek Lukáš (Brno), Mach Aleš (Polička). Delegát PKFS: Valenta Petr (Pardubice). ŽK: 4:3. Diváků: 75. Stadión: Polička.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kaplan Robin, Dvorský Dan, Zach Pavel, Kolbe Zdeněk (58. Halanič Radek), Skoták David (66. Kromíchal Petr), Ježek Josef, Ďuriš Martin, Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Petr (88. Dušek Filip), Hnátnický Martin (78. Jireš Karel).