FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2)

Do Králík přicestovalo mužstvo Lázní Bohdaneč, které společně s Libišany patří k favoritům I. A třídy. Vstup do utkání ovšem patřil našim hráčům, kteří se dostali do vedení 1:0 v 9. min., kde se prosadil střelecky kapitán týmu Tomáš Vyšohlíd. Hosté však na vyrovnání dlouho nečekali. Ve 25. min. vyrovnal Klátil na 1:1. Ba co více. Hosté dokázali za tři minuty strhnout vedení na svoji stranu druhou brankou Klátila. Tento výsledek vytrval do poločasové pauzy.

Druhá půle byla plná osobních soubojů a tvrdé hry. Rozhodujícím momentem pak bylo stažení hostujícího útočníka v pokutovém území, kdy sudí Teplý nařídil pokutový kop, který proměnil s jistotou Kejmar. V 68. min. bylo ještě hůře, na 1:4 zvýšil Horyna, který pět minut předtím trefil břevno naší brány. V 76. min. pak neudrží nervy hostující Flekr a sudí jej posílá za udeření protihráče předčasně do sprch. Na skóre se již nic nezměnilo a favorizovaný tým si tak odváží všechny tři body.

FC Jiskra 2008 - SK Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2) Branky: 9. Vyšohlíd T. - 25. a 28. Klátil, 56. z PK Kejmar, 68. Horyna. Rozhodčí: Teplý Radek (Vrbatův Kostelec) - Filipi Vojtěch (Skuteč), Klír Jonáš (Pardubice). Delegát PKFS: Honl Zdeněk (Česká Třebová). ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (76. Flekr). Diváků: 150. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Halanič Radek (33. Ščambura Maxmilián), Zach Pavel, Dvorský Dan, Roček Patrik (52. Jireš Karel), Dušek Josef (20. Skoták David), Hnátnický Petr (46. Ďuriš Martin), Hnátnický Martin, Vyšohlíd Tomáš, Kaplan Robin, Šmolík Jiří.