FK Skuteč - FC Jiskra 2008 4:3 (2:0)

Do vzdálené Skutče odcestovalo naše A mužstvo v rámci osmého kola krajské I. A třídy. Utkání mělo velmi zajímavý průbět a to především divokému vývoj celkového skóre. Domácí dostal brzy do vedení Cach na kterého ve 20. min. navázal Felkl. Naši se probudili až po inkasování těchto dvou branek, ale do poločasu s výsledkem příliš mnoho nevytvořili. Po změně stran dokázal pohotově ve 46. min. snížit na 1:2 Roček. Snaha o vyrovnání se stala realitou, když v 72. min. vyrovnal střídající Petr Kromíchal. Šok pro domácí přinesla 76. min., kdy jsme dokonce výsledek utkání otočili a po brance Kaplana vedeme 2:3. Ovšem nezvládneme závěr utkání. Domácí vyrovnávají v 87. min. na 3:3 a v poslední minutě pak rozhodne o třech bodech pro Skuteč Čermák.

FK Skuteč - FC Jiskra 2008 4:3 (2:0) Branky: 20. a 87. Felkl, 13. Cach, 90. Čermák - 46. Roček, 72. Kromíchal P., 76. Kaplan. Rozhodčí: Frank Vojtěch (Čistá) - Kudyn Milan (Chrudim), Stárek Jiří (Holice). ŽK: 1:2. Diváků: 160. Stadión: Skuteč.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk, Kromichal Karel, Ježek Josef, Ďuriš Martin, Šmolík Jiří, Skoták David, Hnátnický Martin Roček Patrik (64. Kromichal Petr), Kaplan Robin, Zezulka Zdenek.