FK Kerhartice - FC Jiskra 2008 B 2:1 (1:0)

B mužstvo odcestovalo k prvnímu jarnímu utkání na půdu Kerhartic, které v současné době drží druhou pozici v tabulce okresního přeboru III. třídy. Vstup do utkání našim hráčům vůbec nevyšel, když opravdu brzy inkasovali branku v podání Kopečka. Snaha o vyrovnání byla znatelná, ale dobře hrající obrana domácích přece jen nedovolila nikomu z našich skórovat, a proto do kabink v poločase odcházíme s jednobrankovým mankem.

Druhá půle byla z herního pohledu líbivější, ale individuální chyba nás stála opět další komplikace. Domácí v 51. min. zvýšili z našízeného pokutového kopu na 2:0, což se nakonec ukázalo, že bylo fatální pro celkový výsledek. V druhém poločase hlavní pozornost na sebe vázal asistent rozhodčího Filipi, který svojí aktivitou výroků udivoval všechny přítomné. A to i samotného rozhodčího Habrdu, který se musel na jeho výroky osobně přeptávat. V 78. min. pak dokázal snížit na 2:1 Zezulka, čímž poslední čtvrthodinka měla opravdu nervózní pojetí. Vyrovnat se nám však nepovedlo a tak z Kerhartic nevezeme žádné body.

V následujícím utkání, které je na programu v sobotu 2. dubna 2022 od 15:30 hod. v Červené Vodě přivítáme B mužstvo Žichlínka.

FK Kerhartice - FC Jiskra 2008 B 2:1 (1:0) Branky: 2. Kopeček, 51. z PK Fischer - 78. Zezulka. Rozhodčí: Habrda Miroslav (Česká Třebová) - Pinkava Lukáš (Sopotnice), Filipi Vojtěch (Skuteč). ŽK: 3:3. Diváků: 50. Stadión: Kerhartice.

Sestava FC Jiskry B: Vyšohlíd René - Žabka Rudolf, Kolbe Zdeněk (76. Kuběnka Matyáš), Ščambura Maxmilián (62. Koreň Jan), Uhlíř Karel (80. Ptáček Jan), Jireš Karel, Halanič Radek (68. Zezulka Zdeněk), Hnátnický Martin, Ďuriš Martin, Macek Martin, Pasker Jakub.