FC Jiskra 2008 B - Sokol Rudoltice 1:0 (1:0)

Do Červené Vody přicestoval tým z Rudoltic, se kterým naše B mužstvo v posledních letech sehrává velmi vyrovnané zápasy. A jinak tomu nebylo ani tentokrát. Skóre utkání se otevřelo velmi brzy, když ve 12. min. nacentroval prudký míč před branku Martin Hnátnický a hlava Romana Remiáše zatočila míč do brány hostí - 1:0. V dalších minutách si vytváříme několik slibných brankových příležitostí, ale ani jedna se neuchytí. I když máme herní převahu, skóre výše neposkočilo.

Druhý poločas byl nečekaně vyrovnaný. Hosté si drželi dobrou obrannou linii a nám se nedařilo proniknout do zakončení. A když se přece jen vytvořila vyložená šance, nedokázali jsme ji proměnit v pojistku druhého gólu. Jak se znovu ukázalo, s Rudolticemi nám to prostě nejde a tak musíme být vděční i za takto tenkou výhru 1:0.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Rudoltice 1:0 (1:0) Branka: 12. Remiáš. Rozhodčí: Krajči Radek (Lanškroun) - Stolín Václav (Králíky), Šilar Pavel (Lubník). ŽK: 1:1. Diváků: 155. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Kopecký Jaroslav (84. Zach Pavel), Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Dvořáček Jan (65. Ježek Martin), Dzura Jakub, Remiáš Roman, Hnátnický Martin, Ptáček Jan (71. Krejsa Ondřej), Bednář Miroslav (60. Kos Matěj), Ďuriš Martin.