TOPlist

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra B - Jablonné nad Orlicí 3:2 (2:1)

V dohrávce zápasu proti hostům z Jablonného n/O. dokázali mladší žáci FC Jiskry B zvítězit a brát tak celé tři body.


FC Jiskra, 22.5.2018, více

Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Jablonné nad Orlicí 2:2 (pk.: 6:5) (pol.: 2:0)

Druhé utkání v jednom víkendu se odehrálo na domácí půdě FC Jiskry, kde jsme přivítali hosty z Jablonného. Opět došlo až na penalty kde jsme měli více štěstí tentokrát my a dotáhli zápas do vítězného konce.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra A - TJ Luková 1:1 pk. 3:4 (pol. 1:0)

V přímém souboji o první místo v okresním přeboru mladších žáků jsme si sice vedli lépe něž hosté z Lukové, ale brankové příležitosti jsme nedokázali proměnit. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí hosté a zvítězili.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovské utkání mužů
SK Rybník - FC Jiskra B 4:2 (0:2)

B mužstvo FC Jiskry 2008 odcestovalo na půdu neoblíbeného soupře do Rybníka. V utkání plném emocí naši fotbalisté prohráli 4:2.


FC Jiskra, 20.5.2018, více

Mistrovský turnaj mladší přípravky v Dobříkově

Mladší přípravka odehrála turnaj v Dobříkově a skončila na 3. místě.


FC Jiskra, 19.5.2018, více

Mistrovský turnaj starší přípravky v Králíkách

Svůj nejlepší výkon v jarní části podala starší přípravka FC Jiskry, když skončila na 2. místě.


FC Jiskra, 19.5.2018, více
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další>
Rozpis utkání podzim 2017 (pdf, aktualizováno 1.9.2017)


nejbližší zápasy


domácíhostédat.čas
FC Jiskra B Dolní Čermná so 26.5. 16:00
II.třída OP , Červená Voda, mistrovské
Vraclav FC Jiskra ne 27.5. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Zámrsk, mistrovské
Moravská Třebová B FC Jiskra ne 27.5. 17:00
I.B třída , Moravská Třebová, mistrovské
Albrechtice FC Jiskra B so 2.6. 16:00
II.třída OP , Albrechtice u Lanškrouna, mistrovské
FC Jiskra Žichlínek ne 3.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Králíky, mistrovské
FC Jiskra Lanškroun B ne 3.6. 17:00
I.B třída , Králíky, mistrovské
Opatovec FC Jiskra so 9.6. 17:00
I.B třída , Opatovec, mistrovské
Dolní Újezd FC Jiskra ne 10.6. 14:30
I. třída dorostu sk. B , Dolní Újezd, mistrovské
rozpis utkání

nové fotografie


Mistrovské utkání muži FC Jiskra B - Rudoltice Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra B - Boříkovice
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra- Vraclav Mistrovský turnaj mladší přípravka Červená Voda
Nové foto - náhled Nové foto - náhled
další fotografie


akce


názevdat.čas
Mistrovské utkání mladších žáků so 26.5. 13:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Rudoltice
Mistrovský turnaj mladší přípravka so 26.5. 09:00
Rokytnice v O.h.
Účastníci: Rokytnice v O.h., FC Jiskra, Dlouhoňovice, Rybník
Mistrovský turnaj starší přípravka so 26.5. 09:00
Jehnědí
Účastníci: Jehnědí, FC Jiskra, Verměřovice, Tatenice
Mistrovské utkání mladších žáků ne 27.5. 13:00
Tatenice
Tatenice - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 13:30
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra B
Mistrovské utkání mladších žáků ne 3.6. 10:00
Králíky
FC Jiskra A - Verměřovice
Mistrovské utkání mladších žáků so 9.6. 10:00
Brandýs n. Orl.
Brandýs nad Orlicí - FC Jiskra A
Mistrovské utkání mladších žáků ne 10.6. 11:30
Červená Voda
FC Jiskra B - Lanškroun B

Evropská Unie - Operační program Zaměstnanost