a Zápasy

Mládež
Pohár předsedy PKFS starší žáci FC Jiskra - FK Letohrad
22.9.2021 od 17:00
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - FC Jiskra A+B, Žichlínek, Dolní Třešňovec
25.9.2021 od 09:00
Hřiště Králíky
Muži
Mistrovské utkání AFK Kunvald - FC Jiskra 2008 B
25.9.2021 od 15:30
Kunvald
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Dobříkov, FC Jiskra A+B, Sruby
26.9.2021 od 09:00
Hřiště Dobříkov
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků FC Jiskra 2008 - FK Jiskra Heřmanův Městec
26.9.2021 od 10:00
Králíky
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra 2008 B - FK Jiskra Heřmanův Městec
26.9.2021 od 11:45
Králíky
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra 2008 - Sokol Tatenice
26.9.2021 od 15:30
Králíky
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra 2008 B - FK Kerhartice
28.9.2021 od 15:30
Červená Voda
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - Dolní Třešňovec, FC Jiskra A+B, Jablonné n. Orlicí
2.10.2021 od 09:00
Hřiště Dolní Třešňovec
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků FC Jiskra 2008 - SK Spartak Slatiňany
2.10.2021 od 09:30
Králíky
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra 2008 - SK Spartak Slatiňany
2.10.2021 od 11:15
Králíky
Muži
Mistrovské utkání SK Vysoké Mýto B - FC Jiskra 2008
2.10.2021 od 15:00
Vysoké Mýto
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - FC Jiskra A+B, Dolní Čermná, Dobříkov
3.10.2021 od 09:00
Hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice B
3.10.2021 od 15:00
Červená Voda
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Jablonné n. Orlicí, FC Jiskra B, Dobříkov, Jehnědí
9.10.2021 od
Hřiště Jablonné n. Orlicí
Muži
Mistrovské utkání Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B
9.10.2021 od 15:00
Těchonín - Celné
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - FC Jiskra A+B, Rybník A+B
10.10.2021 od 09:00
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků FK Spartak Choceň - FC Jiskra 2008
10.10.2021 od 09:30
Choceň
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FK Spartak Choceň - FC Jiskra 2008
10.10.2021 od 11:15
Choceň
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra 2008 - FK Přelouč
10.10.2021 od 15:00
Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Sruby, FC Jiskra A+B, Jablonné n. Orlicí
16.10.2021 od 09:00
Hřiště Sruby
Muži
Mistrovské utkání FC Libišany - FC Jiskra 2008
16.10.2021 od 14:30
Libišany
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - FC Jiskra A+B, Jablonné n. Orlicí, Žichlínek
17.10.2021 od 09:00
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008
17.10.2021 od 09:30
Dolní Újezd
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008
17.10.2021 od 11:15
Dolní Újezd
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků ŽSK Třemošnice - FC Jiskra 2008
23.10.2021 od 10:30
Třemošnice
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků ŽSK Třemošnice - FC Jiskra 2008
23.10.2021 od 12:15
Třemošnice
Muži
Mistrovské utkání Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B
23.10.2021 od 14:30
Boříkovice
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - České Heřmanice, FC Jiskra A+B, Jablonné n. Orlicí
24.10.2021 od 09:00
Hřiště České Heřmanice
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - FC Jiskra A+B, Dolní Čermná A+B
24.10.2021 od 09:00
Hřiště Králíky
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk
24.10.2021 od 14:30
Králíky
Muži
Mistrovské utkání Svitavy B - FC Jiskra 2008
28.10.2021 od 14:30
UMT Svitavy - Lány