a Zápasy

Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Jablonné, FC Jiskra, D.Třešňovec, Verměřovice
3.10.2020 od 09:00
Hřiště Jablonné
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - FC Jiskra A+B+C, Žamberk
3.10.2020 od 09:00
Hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra B - Těchonín
3.10.2020 od 15:00
Hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovské utkání starší žáci FC Jiskra - Přelouč
4.10.2020 od 09:30
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra - Přelouč
4.10.2020 od 11:15
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Letohrad A+B, Jablonné, FC Jiskra
4.10.2020 od 14:30
Hřiště Letohrad
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra - Tatenice
4.10.2020 od 15:00
Hřiště Králíky
Muži
Mistrovské utkání Dolní Třešňovec - FC Jiskra C
4.10.2020 od 15:00
Hřiště Dolní Třešňovec
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Ústí n.O., Sloupnice/jehnědí, Rybník, FC Jiskra
10.10.2020 od 09:00
Hřiště Ústí nad Orlicí
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - Třešňovec, Heřmanice/Cerekvice, FC Jiskra B+C
10.10.2020 od 09:00
Hřiště Dolní Třešňovec
Mládež
Mistrovské utkání starší žáci Nemošice - FC Jiskra
10.10.2020 od 09:30
Hřiště Nemošice
Mládež
Mistrovské utkání mladší žáci Nemošice - FC Jiskra
10.10.2020 od 11:15
Hřiště Nemošice
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra C - Lichkov
10.10.2020 od 15:00
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Žamberk, Choceň, FC Jiskra, Jablonné
11.10.2020 od 09:00
Hřiště Žamberk
Muži
Mistrovské utkání Libchavy B - FC Jiskra B
11.10.2020 od 15:00
Hřiště Libchavy
Muži
Mistrovské utkání Dolní Újezd - FC Jiskra
11.10.2020 od 15:00
Hřiště Dolní Újezd
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny - Rybník, Libchavy, Heřmanice, FC Jiskra
17.10.2020 od 09:00
Hřiště Rybník
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - Sruby, Ústí n.O., Lukavice, FC Jiskra
17.10.2020 od 09:00
Hřiště Sruby
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - FC Jiskra A+B, Žamberk, Heřmanice/Cerekvice
17.10.2020 od 09:00
Hřiště Králíky
Muži
Mistrovské utkání Helvíkovice - FC Jiskra C
17.10.2020 od 14:30
Hřiště Helvíkovice
Mládež
Mistrovské utkání starší žáci FC Jiskra - Heřmanův Městec
18.10.2020 od 09:30
Hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra - Heřmanův Městec
18.10.2020 od 11:15
Hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra B - Luková
18.10.2020 od 14:30
Hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra - Přelouč
18.10.2020 od 14:30
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovský turnaj bambiny -Vysoké Mýto, Č.Třebová A, Rybník, FC Jiskra
24.10.2020 od 09:00
Hřiště Vysoké Mýto
Mládež
Mistrovský turnaj starší přípravka - D.Třešňovec, Luková, FC Jiskra, Dolní Čermná
24.10.2020 od 09:00
Hřiště Dolní Třešňovec
Mládež
Mistrovský turnaj mladší přípravka - Heřmanice/Cerekvice, D.Třešňovec, FC Jiskra A+C
24.10.2020 od 09:30
Hřiště Cerekvice
Mládež
Mistrovské utkání starší žáci FC Jiskra - Slatiňany
24.10.2020 od 09:30
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání mladší žáci FC Jiskra - Slatiňany
24.10.2020 od 11:15
Hřiště Králíky
Muži
Mistrovské utkání Svitavy B - FC Jiskra
24.10.2020 od 14:30
Hřiště Svitavy
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra C - FC Jiskra B
25.10.2020 od 14:30
Hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání starší žáci Přelovice - FC Jiskra
31.10.2020 od 09:30
Hřiště Přelovice
Mládež
Mistrovské utkání mladší žáci Přelovice - FC Jiskra
31.10.2020 od 11:15
Hřiště Přelovice
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra B - Boříkovice
31.10.2020 od 14:30
Hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání Žamberk B - FC Jiskra C
31.10.2020 od 14:30
Hřiště Žamberk
Muži
Mistrovské utkání FC Jiskra - Žamberk
1.11.2020 od 14:00
Hřiště Králíky