O pohár starosty města Králíky

Koncem června proběhl nultý ročník turnaje mladší přípravky ročníku 2012, který nese jméno „O pohár starosty města Králíky“. Fotbalového turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů, konkrétně: AFK Horní Jelení, 1. FC Žamberk, FK Letohrad, FO Lanškroun, FC Jiskra 2008 A, B. Pro každý tým bylo odměnou několik zápasů, ve kterých mohli poměřit své síly a hlavně medaile, poháry jak pro jednotlivce, tak pro celé týmy, a hlavně sladké odměny.

Systém turnaje byl nejdříve skupinový, kde hrál každý s každým. Skupinu ovládl FK Letohrad, který neprohrál jediný zápas. FC Jiskra 2008 A se umístila na 3. místě a FC Jiskra 2008 B se umístila na místě 5.

Po skupinových zápasech se hrálo o umístění. První hrál se druhým, třetí se čtvrtým a pátý se šestým.
Celkové pořadí bylo následující:

1. FK Letohrad
2. AFK Horní Jelení
3. FC Jiskra 2008 A
4. FO Lanškroun
5. FC Jiskra 2008 B
6. 1. FC Žamberk

Individuální ocenění obdržel za nejlepšího střelce turnaje Peřina Marek z FK Letohrad, který vstřelil celkem
24 branek. Nejlepší hráč byl zvolen trenéry Schejbal Matyáš z AFK Horní Jelení a nejlepším brankářem byl zvolen Hlava Adam z týmu FC Jiskra 2008 A.

Sestava FC Jiskry 2008 A: Hlava Adam, Palán Matouš, Štěpánek Vojtěch, Berka Josef, Nágl Dominik, Paulus Robin, Nguen Jan, Feranec Karel

Sestava FC Jiskry 2008 B: Chochrun Matyáš, Baranowski Marek, Cink Radim, Koryťák Petr, Vicenec Alex,Urban Matyáš, Vacek Tomáš.