Sokol Tatenice - FC Jiskra 2008 2:0 (2:0)

A mužstvo odcestovalo k utkání s Tatenicemi do Albrechtic, kde nyní v azylu hrají své domácí zápasy z důvodu rekonstrukce hrací plochy v Tatenicích. Albrechtický pažit nám však mnoho radosti nepřinesl. Již ve 4. min. nařídil proti nám sudí Kudyn pokutový kop, který proměnil matador Knápek a dostal domácí do vedení 1:0. V následujících minutách se hra vyrovnala, ale do vyložené šance s naši hráči nedostali. Rozhodnutí v utkání pak přišlo v 38. min., kdy se povedenou střelou trefil Doležal a upravil na 2:0. Kdo by čekal nějaký festival vyložených šancí, byl značně zklamán. Druhý poločas se odehrál bojovně, ale bez jakýchkoli šancí, a proto utkání skončilo výsledkem 2:0.

Za týden pak sehraje naše A mužstvo utkání s Vysokým Mýtem B na stadiónu v Červené Vodě. Výkop je naplánován na sobotu 28. května 2022 od 17:00 hod.

Sokol Tatenice - FC Jiskra 2008 2:0 (2:0) Branky: 4. z PK Knápek, 38. Doležal. Rozhodčí: Kudyn Milan (Chrudim) - Filipi Vojtěch (Skuteč), Zavřel Aleš (Luže). ŽK: 1:2. Diváků: 250. Stadión: Albrechtice.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ďuriš Martin (52. Kolbe Zdeněk), Ježek Josef (75. Zezulka Zdenek), Zach Pavel, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Skoták David (65. Žabka Rudolf), Šmolík Jiří, Hnátnický Martin (49. Roček Patrik), Hnátnický Petr (58. Koreň Jan), Kaplan Robin.