Přátelské utkání muži B - 16.02.2020 12:00 hod.

FC Jiskra 2008 B pokračovala v programu zimní přípravy dalším přátelkým utkáním. Tentokrát sehrála zápas s Verměřovicemi, ve kterém byl náš celek v první půli jednoznačně lepším týmem, ale druhých 45 minut patřilo soupeři. Ten díky třem vstřeleným brankám výsledek otočil a vyhrál 2:3.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Verměřovice 2:3 (0:1) Branky: 18.a 72.Pasker - 58.a 77.Sklenář, 60.z PK Šípek. Rozhodčí: Krajči Radek. ŽK: 0:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Lanškroun.

Sestava FC Jiskry B: Šnevajs Tomáš - František Vágner, Kolbe Zdeněk, Žabka Rudolf, Forman Pavel, Votoupal Šimon, Hnátnický Martin, Hnátnický Petr, Skoták David, Kopecký Jaroslav, Vávra Miroslav, Chaloupecký David, Bednář Miroslav, Pasker Jakub, Roček Patrik.