FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0)

I když utkání v Letohradě je prakticky druhým jarním zápasem, v tomto roce to bylo skutečně utkání první (zápas se Svitavama B se předehrával na podzim). Utkání mělo od samotného začátku velmi dobrý náboj a obě mužstva se snažila hrát rychlý a kombinační fotbal. K vidění bylo několik zajímavých průniků, které však na obou stranách končily v rukavicích brankářů nebo střelami mimo brány. I když se přítomní diváci nenudili, první poločas skončil nerozhodným výsledkem 0:0.

Druhá půle přinesla několik situací, které pro vývoj utkání znamenali mnoho. Tempo zápasu postupně kolísalo a s přibývajícími minutami se zdálo, že žádné branky se prokřehlé publikum nedočká. V 74. min. pak svým neuváženým zakopnutím míče obdržel druhou žlutou kartu domácí Uhlíř, po níž musela následovat karta červená. Tím oslabil do závěrečných minut domácí tým. Hráči FC Jiskry početní převahy využili naplno. Jen o minutu později dostal na hlavu ideální centr Halanič a míč po jeho zásahu končí v bráně domácích - 0:1. Letohradští se snažili o vyrovnání, ale pozorná obrana nepřipustila žádnou komplikaci. FC Jiskra 2008 si veze z Letohradu tři body a v tabulce I. A třídy se drží na šestém místě.

V dalším kole pak přivítáme na stadiónu v Králíkách B tým Jiskry Ústí nad Orlicí. Utkání je na programu v sobotu 9. dubna 2022 od 15:30 hod.

FK Letohrad B - FC Jiskra 2008 0:1 (0:0) Branka: 75. Halanič. Rozhodčí: Vojta Jan (Svratouch) - Lukášek Jiří (Kameničky), Stolín Václav (Králíky). ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (74. Uhlíř M.). Diváků: 40. Stadión: Letohrad.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kaplan Robin, Zach Pavel, Ježek Josef, Dvorský Dan, Roček Patrik (72. Koreň Jan), Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Martin (88. Žabka Rudolf), Hnátnický Petr (60. Skoták David), Macek Martin (73. Halanič Radek), Šmolík Jiří.