FC Jiskra 2008 B - 1. FC Žamberk B 2:2 (1:1)

Souboj dvou rezrvních týmů skončil znovu remízou. Stejně jako v loňském roce toto utkání nenšlo vítěze, rozešli jsme se zvou smírně po remíze 2:2. Domácí nejprve dostal ve 21. min. do vedení Petr Hnátnický, ale hosté v závěru prvního poločasu vyrovnali Táborským na 1:1. Druhá půle byla v obráceném gardu, když se v 62. min. dostali druhou brankou Táborského do vedení hosté a my v 67. min. zásluhou Bednáře vyrovnali na 2:2.

FC Jiskra 2008 B - 1. FC Žamberk B 2:2 (1:1) Branky: 21. Hnátnický P., 67. Bednář - 43. a 62. Táborský. Rozhodčí: Saňák Jan (Česká Třebová) - Brandejs Luboš (České Petrovice), Černohous Radim (Jablonné nad Orlicí). ŽK: 2:1. Diváků: 250. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Matoulek Filip (55. Jireš Karel), Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (62. Bednář Miroslav), Ježek Martin, Pirkl Jiří, Musil Pavel, Ptáček Jan (55. Remiáš Roman), Dušek Filip (62. Zezulka Zdenek), Hnátnický Petr, Vágner František.