Mistrovské utkání dorostu

Na začátku utkání hosté ovládali hru a naši dorostenci nekladli příliš odporu. Vedení se tak ve 34. minutě chopili hosté, po brance Matěje Krobota. To naši hru konečně probralo a hned o dvě minuty později se podařilo vyrovnat Robinu Kaplanovi. V nastavení ještě přidal vedoucí branku do šaten Robert Girga.

Ve druhém poločase hráčům docházeli síly a došlo k průběžnému vystřídání všech hráčů. Rozhodující branku vstřelil krásnou, dalekonosnou střelou Martin Malý a tak spojený dorost vyhrál i druhé utkání letošní sezony.

1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008 - Vraclav/Zámrsk 3:1 (2:1). Rozhodčí: ILNYTSKA Marta . ŽK: 1:0. Stadion: Žamberk. Diváků: 55.
Branky: 36. Kaplan Robin, 45+1, Girga Robert, 61. Malý Martin; 34. Krobot Matěj

Sestava 1. FC Žamberk/FC Jiskra 2008: Bartoš Jiří; Gottwald Dominik, Jedlička Lukáš, Žabka Rudolf, Dušek Radim, Kaplan Robin, Girga Robert, Malý Martin, Janovec Jakub , Císař Jakub, Kubíček Jakub; Indrák Damian, Masopust Ondřej, Večeř Václav, Faltus Vojtěch, Kulhánek Josef