a Zápasy

Dorost
Mistrovské utkání dorostu Hradec nad Svitavou - FC Jiskra
25.5.2024 od 10:00
Svitavy UMT
Muži
Mistrovské utkání muži FC Jiskra 2008 B - Sokol Černovír
25.5.2024 od 16:00
Červená Voda
Mládež
Turnaj starší přípravka
26.5.2024 od 09:00
Sloupnice
Mládež
Turnaj mladší přípravka
26.5.2024 od 09:00
Rybník
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků FC Jiskra 2008 - SK Polička
26.5.2024 od 10:00
hřiště Červená Voda
Mládež
Turnaj bambiny
26.5.2024 od 10:00
hřiště Králíky
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra 2008 - SK Polička
26.5.2024 od 12:00
hřiště Červená Voda
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra 2008 B - Sokol Tatenice
26.5.2024 od 14:00
Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání muži FK Proseč - FC Jiskra 2008
26.5.2024 od 17:00
Proseč
Mládež
Turnaj bambiny
1.6.2024 od 10:00
Letohrad
Dorost
Mistrovské utkání dorostu Jevíčko/Jaroměřice - FC Jiskra
1.6.2024 od 14:30
Jevíčko
Muži
Mistrovské utkání muži Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008
1.6.2024 od 17:00
Dolní Újezd
Mládež
Turnaj starší přípravka
2.6.2024 od 09:00
hřiště Králíky
Mládež
Turnaj mladší přípravka
2.6.2024 od 09:00
Rudoltice
Mládež
Mistrovské utkání starších žáků FO Lanškroun - FC Jiskra 2008
2.6.2024 od 09:30
Lanškroun
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FO Lanškroun - FC Jiskra 2008
2.6.2024 od 11:30
Lanškroun
Muži
Mistrovské utkání muži FC Jiskra 2008 B - Sokol Helvíkovice
2.6.2024 od 16:00
Červená Voda
Mládež
Mistrovské utkání mladších žáků FC Jiskra 2008 B - Dolní Čermná
8.6.2024 od 13:30
Králíky
Muži
Mistrovské utkání muži FC Jiskra 2008 - 1. FC Žamberk
8.6.2024 od 17:00
Králíky
Mládež
Finálový turnaj mladší přípravka
9.6.2024 od 09:00
Sruby
Mládež
Finálový turnaj starší přípravka
9.6.2024 od 09:00
České Heřmanice
Dorost
Mistrovské utkání dorostu Němčice - FC Jiskra
9.6.2024 od 16:00
Němčice
Muži
Mistrovské utkání muži 1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 B
9.6.2024 od 17:00
Žamberk
Dorost
Mistrovské utkání dorostu FC Jiskra - Hradec nad Svitavou
15.6.2024 od 14:00
hřiště Červená Voda
Muži
Mistrovské utkání muži FC Jiskra 2008 B - AFK Kunvald
15.6.2024 od 16:00
Červená Voda