Tatran Lichkov - FC Jiskra 2008 B 2:2 (2:1)

Tým FC Jiskry 2008 B odcestoval k dalšímu utkání okresního přeboru III. třídy do nedalekého Lichkova, kde chtěl znovu plně bodovat s vědomím, že soupeř má v tomto ročníku své kvality a samotné utkání nebude vůbec jednoduché. Vstup do zápasu se našim vůbec nepodařil Již v 5. min. si vlastní branku vstřelil nešťastně David Skoták a zmar pokračoval i nadále. Ve 14. min. proměnil svoji šanci Merta a zvýšil na 2:0. Lichkovští byli i nadále aktivnější, ale postupem času jejich síly slábnou a my se dostáváme do vyložených šancí. Ve 36. min. se pak prosadil David Skoták a snížil na poločasových 2:1.

Do druhé půle jdeme s jasným odhodláním - vyrovnat. Opět si vytváříme zajímavé šance, ale většina z nich končí v náruči gólmana Noska. Domácí však brání těsné vedení a soustředí se převážně na pro ně pomalu ubývající čas. V 77. min. se k míči postaví Filip Dušek a povedenou střelou vyrovnává na 2:2. Svůj slabší výkon si vybral také sudí Habrda, který v několika situacích nezvládá díky slabé fyzičce herní situace a přestupky odhaduje pouze z dálky. I když máme více ze hry, další branku se nám do konce zápasu vstřelit již nepodaří a tak utkání končí smírně 2:2.

Tatran Lichkov - FC Jiskra 2008 B 2:2 (2:1) Branky: 5. vlastní (Skoták), 14. Merta - 36. Skoták, 77. Dušek F. Rozhodčí: Habrda Miroslav (Česká Třebová). ŽK: 3:3. Diváků: 100. Stadión: Lichkov.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Matoulek Filip, Uhlíř Karel, Skoták David, Koreň Jan (63. Roček Patrik), Hnátnický Martin, Ptáček Jan (75. Žabka Rudolf), Dušek Filip, Bednář Miroslav (58. Ďuriš Martin), Pasker Jakub, Kolbe Zdeněk.