Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 1:3 (0:2)

Po dlouhé zimní pauze nastoupilo B mužstvo FC Jiskry 2008 k mistrovskému utkání, kdy zajíždělo na půdu nedalekého Těchonína. Cíl byl jasný - zisk tří bodů. Za touto metou si šli všichni naši hráči od úvodního hvizdu sudího. Skóre se změnilo brzy, když se prosadil již v deváté minutě Ďuriš. Druhou branku pak přidává v 39. min. Pasker a do kabin odcházíme se slušným dvoubrankovým náskokem. Vstup do druhého poločasu patřil znovu našim barvám. Na 0:3 zvyšuje znovu Pasker. Domácí dokázali korigovat pro ně nepříznivý stav v 73. min. Majvaldem - 1:3. Závěr utkání byl značně nervózní, když se u střídacích lavic strhla nepřehledná mela mezi hráči, ze které si odnesl červenou kartuj již vystřídaný Mareš. Na výsledku se již nic nezměnilo a naši fotbalisté si odváží z Těchonína tři body za výhru 1:3.

Sokol Těchonín - FC Jiskra 2008 B 1:3 (0:2) Branky: 73. Majvald - 39. a 56. Pasker, 9. Ďuriš. Rozhodčí: Saňák Jan (Česká Třebová) - Hock Radek (Jablonné nad Orlicí), Koukol Martin (Ústí nad Orlicí). ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (85. Mareš K.). Diváků: 100. Stadión: Těchonín.

Sestava FC Jiskry B: Vintr Petr - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf (65. Ptáček Jan), Ďuriš Martin (65. Ježek Martin), Musil Pavel, Dušek Filip (69. Pirkl Jiří), Remiáš Roman, Pasker Jakub (69. Bednář Miroslav), Zezulka Zdenek, Vágner František (65. Matoulek Filip).