Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 3:3 (1:2)

V Rudolticích probíhala místní pouť a B mužstvo Jiskry tak vytvořilo pro tamní diváky zajímavou kulturní kulisu, která byla nakonec doprovozena spoustou branek a pohledných gólových příležitostí. Utkání bylo přesunuto na žádost domácích na 10:30 hod. ráno, s čímž vedení Jiskry nemělo žádný problém. I když postavení týmů v tabulce určitě nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k remíze, realita byla nakonec skutečně s nerozhodným výsledkem.

Naši hráči se dostali během prvního poločasu do dvoubrankového vedení, když přesně zacílili Petr Hnátnický a Honza Wawrzyczek. Kontaktní branka domácího Chlebníčka na 1:2 znamenala menší komplikaci při cestě do kabin v poločasové přestávce.

Ba co více. Vstup do druhé půle byl hrůzostrašný. Hned po rozehrání naši nedokázali reagovat na domácí útok a ve 46. min. vyrovnal na 2:2 rudoltický Urban. O dvě minuty později si opět bereme vedení na naši stranu. Svojí druhou brankou na 2:3 upravil Petr Hnátnický. To však bylo z naší strany vše. V 56.min. neuhlídáme Černohouse a tan znovu vyrovnal na 3:3. Několik dalších pološancí již vyřešili brankáři a tak si B tým odváží z Rudoltic remízu 3:3.

Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 3:3 (1:2) Branky: 35. Chlebníček, 46. Urban, 56. Černohous - 25. a 48. Hnátnický P., 29. Wawrzyczek. Rozhodčí: Saňák Jan (Česká Třebová) - Machka Jonáš (Damníkov), Ondráš Jakub (Česká Třebová). ŽK: 1:2. Diváků: 250. Stadión: Rudoltice.

Sestava FC Jiskry B: Bednář Miroslav - Ščambura Maxmilián (55. Matoulek Filip), Kromíchal Karel, Žabka Rudolf, Wawrzyczek Jan, Ježek Martin (65. Ptáček Jan), Hlava Jiří (74. Ďuriš Martin), Hnátnický Petr (80. Kos Ladislav), Pasker Jakub, Vágner František, Dzura Jakub.