Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 2:1 (2:0)

Do Rudoltic odcestoval B tým s cílem bodovat, i když v hlavách hráčů stále rezonuje remíza z loňského roku, která je připravila o postup do vyšší soutěže. Vstup do utkání se našim hráčům vůbec nepodařil. Nejen že dostali již ve 2. min. branku od domácího Reka, ale nedostali se ani do tempa hry a po celý první poločas tahali za kratší provaz. Horší situace nastala ve 25. min., kdy domácí Chládek poslal tým Rudoltic do vedení 2:0.

Druhý poločas jsme pak začali zcela jinak. Postupně jsme převzali aktivitu hry a domácí hráče dostávali pod tlak. Rudoltický obranný val však dlouho odolával. V 67. min. se podařilo snížit na 2:1 Zdendovi Kolbemu a domácí se právěm obávali o výsledek. I když poslední desetiminutovka patřila našim hráčům a snaha o vyrovnání se nedá nikomu upřít, na body z dnešního duelu to nestačilo.

Sokol Rudoltice - FC Jiskra 2008 B 2:1 (2:0) Branky: 2. Rek, 25. Chládek - 67. Kolbe. Rozhodčí: Špaček Ladislav (Mistrovice) - Němeček Lukáš (Dolní Čermná), Hejl Jan (Králíky). ŽK: 2:0. Diváků: 65. Stadión: Rudoltice.

Sestava FC Jiskry B: Bednář Miroslav - Jireš Karel, Žabka Rudolf, Kolbe Zdeněk (79. Hnátnický Petr), Ščambura matěj, Dvořáček Vojtěch, Zezulka Zdenek, Remiáš Roman, Ďuriš Martin, Vágner František (11. Ptáček Jan).