Sokol Libchavy B - FC Jiskra 2008 B 2:6 (2:5)

B mužstvo odcestovalo do Libchav, kde poměřilo své fotbalové dovednosti s tamním B týmem. První poločas přinesl živý fotbal a spoustu branek. Skóre utkání otevřeli v 8. min. domácí brankou Koláře, na což naši hráči reagovali vyrovnáním o tři minuty později Petrem Hnátnickým - 1:1. Další tři branky přidal Robin Kaplan a před poločasovým hvizdem také Pavel Musil. Domácí snížil ve 29. min. Pulkrábkem. Do kabin se tedy odcházelo za divokého výsledku 2:5.

Druhá půle byla mnohem opatrnější. Také brankově vyšla slaběji, když diváci viděli pouze gól v 54. min. z kopaček Pavla Musila - 2:6. Zbytek zápasu se dohrával v přátelském duchu a na skóre utkání se již více nezměnilo. FC Jiskra B si tak odváží tři body do tabulky OP III.třídy a v tabulce se prozatím usídlila na čtvrtém místě.

Sokol Libchavy B - FC Jiskra 2008 B 2:6 (2:5) Branky: 8. Kolář, 29. Pulkrábek - 14., 19. a 42. Kaplan, 45. a 54. Musil, 11. Hnátnický P. Rozhodčí: Pokorný Josef (Česká Třebová) - Sedláček Dominik (Semanín), Šindelář Daniel (Česká Třebová). ŽK: 0:0. Diváků: 50. Stadión: Libchavy.

Sestava FC Jiskry B: Pasker Jakub - Kolbe Zdeněk, Uhlíř Karel, Ježek Martin (46. Bednář Miroslav), Musil Pavel (86. Roček Patrik), Ptáček Jan, Dušek Filip, Hnátnický Petr (66. Matoulek Filip), Kaplan Robin, Zezulka Zdeněk, Remiáš Roman (38. Žabka Rudolf).