Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra 2008 B 0:4 (0:2)

B mužstvo odcestovalo do nedalekého Klášterce nad Orlicí, který nám v podzimním utkání uštědřil porážku na domácí půdě. Tentokrát se však karta otočila. Hned v první minutě otevřel skóre utkání Kuba Pasker. Než se někteří diváci usadili na svá místa, lovil ze své sítě domácí brankář Jireš míč ze sítě - 0:1. Na druhou branku se čekalo až do 45. min, kdy se prosadil Petr Hnátnický. Již během prvního poločasu ale opět v několika příležitostech zahazujeme i ty největší brankové příležitosti.

Druhá půle byla z našeho pohledu klidná. Domácí hráči troskotali na dobře organizované naší obraně a tak jen v závěru utkání přidáváme další dvě branky v podání Zdendy Zezulky a Míry Bednáře. Výsledkem 0:4 připisujeme další tři body do neúplné tabulky okresní III. třídy a v současné době se dostáváme na páté místo.

Sokol Klášterec nad Orlicí - FC Jiskra 2008 B 0:4 (0:2) Branky: 1. Pasker, 45. Hnátnický P., 78. Zezulka, 81. Bednář. Rozhodčí: Machka Jonáš (Damníkov) - Kerhát Patrik (Žichlínek), Kaplan Luděk (Damníkov). ŽK: 4:1. Diváků: 159. Stadión: Klášterec nad Orlicí.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Skoták David (70. Remiáš Roman), Hnátnický Petr (46. Bednář Miroslav), Pasker Jakub (78. Ptáček Jan), Musil Pavel (75. Dušek Filip), Zezulka Zdenek, Halanič Radek (41. Dzura Jakub), Ďuriš Martin.