Sokol Helvíkovice - FC Jiskra 2008 B 1:5 (1:1)

B mužstvo odcestovalo do Helvíkovic velmi dobře nalazeno po minulém utkání s Černovírem. V Helvíkovicích asi nikdo nepočítal, že by jsme mohli vyhrát výraznějším rozdílem. Ale realita byla zcela jiná. Vstup do utkání nám příliš nevyšel. Již v 5. min. se prosadil domácí matador Čada - 1:0. Na hřišti menších rozměrů ale začínáme fyzicky přehrávat domácí, což vede k vyrovnání brankou Kuby Paskera, který v 32. min. upravil na 1:1. Tento výsledek vydrží do poločasové přestávky.

Po změně stran pak přebíráme střeleckou chuť a domácím postupně přidáváme branky. V 50. min. se trefil přesně Pavel Zach a otočil vývoj skóre na naši stranu - 1:2. V 70. min. pak z nepřehledné situace končí míč v brance domácích, kdy si helvíkovičtí vstřelí vlastní branku - 1:3. Dvě minuta nato zvyšuje pohotově Míra Bednář na 1:4 a o výsledku je rozhodnuto. V závěru pak v 83. min. stanovil konečné skóre na 1:5 Péťa Hnátnický a tým Jiskry B si tak připisuje tři body do tabulky okresního přeboru III. třídy.

Sokol Helvíkovice - FC Jiskra 2008 B 1:5 (1:1) Branky: 5. Čada - 32. Pasker, 50. Zach P., 70. vlastní (Baranowski), 72. Bednář, 83. Hnátnický P. Rozhodčí: Kerhát Patrik (Žichlínek). ŽK: 2:1. Diváků: 70. Stadión: Helvíkovice.

Sestava FC Jiskry B: Nosek Václav - Zach Pavel (57. Kolbe Zdeněk),Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Ščambura Matěj, Dvořáček Vojtěch, Dzura Jakub, Ďuriš Martin (64. Hnátnický Petr), Wawrzyczek Jan, Pasker Jakub, Bednář Miroslav (76. Kos Matěj).