Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 3:1 (1:0)

Nový ročník I. A třídy Pardubického kraje nezačal pro naše barvy příliš dobře. Z úvodního utkání v Dolním Újezdu přivážíme porážku 3:1. První poločas začal tlakem domácího týmu, kterému jsem s velkými obtížemi dokázali vzdorovat do 24. min., kdy otevřel skóre domácí Frňka. Naši hráči se si ce z nepříjemného stavu oklepali, ale ve 29. min. přicházíme o Jirku Šmolíka a jdeme do deseti. Záver první půle byl sice vyrovnanější, ale vylouženou brankovou příležitost si nevytváříme.

Druhý poločas začal z naší strany opět žalostně, když domácí ve 47. min. posílá do dvoubrankového vedení Drahoš. Snaha o zkorigování výsledku však nevede k žádnému úspěchu, ba co více, v 75. min. čelíme pokutovému kopu, který proměnil domácí Frank - 3:0. Domácí pak lehce polevují, což přece jen vede k tomu, abychom se alespoň jednou prosadili. V 82. min. zahráváme pokutový kop také my, jehož úspěšným exekutorem je Dan Dvorský - 3:1. Závěrečné minuty již změnu výsledku nepřináší a tak z Dolního Újezdu nevezeme žádné body.

Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 3:1 (1:0) Branky: 24. Frňka, 47. Drahoš, 75. z PK Frank - 82. z PK Dvorský. Rozhodčí: Kolbaba Pavel (Třemošnice) - Bleša Oldřich (Chrudim), Kudyn Milan (Chrudim). ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (29. Šmolík). Diváků: 110. Stadión: Dolní Újezd.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Vyšohlíd Tomáš, Dvorský Dan, šmolík Jiří, Hnátnický Martin (59. Zezilka Zdenek), Hnátnický Petr (55. Koreň Jan), Ďuriš Martin, Kolbe Zdeněk (50. Ščambura Maxmilián), Pasker Jakub, Ježek Josef, Roček Patrik (67. žabka Rudolf).