Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 2:2 (1:1)

A mužstvo odcestovalo na půdu Dolního Újezdu, odkud si přiváží bod za remízu 2:2. Vstup do utkání byl z naší strany nešťastný, když si již v 6. min. vstřelil vlastní branku Pavel Zach. Brzký gól však vnesl do utkání zdravý impuls, kdy jsme se snažili o brzké vyrovnání. To se podařilo hned po šesti minutách. K míči se dostal Robin Kaplan a svojí střelou vyrovnal na 1:1. V prvním poločase pak vzniklo několik dalších slibných šancí na obou stranách, ale ani jedno z mužstev další branku nepřidalo.

Druhá půle začala opatrněji, než první poločas. Nikdo nechtěl udělat chybu a hra se odehrávala převážně ve středu hrací plochy. V 52. min. však Dolní Újezd dokázal dostat podruhé v utkání do vedení domácí Frňka - 2:1. A jak přes kopírák. Znovu jsme dotahovali nepříznivý vývoj skóre, což se podruhé v tomto utkání podařilo. V 71. min. srovnává na 2:2 kapitán týmu Dan Dvorský. Závěrečná patnáctiminutovka byla hektická, každý chtěl strhnout vedení na svoji stranu, ale to se již žádnému z týmů nepodařilo. Z Dolního Újezdu vezeme bod do tabulky I. A třídy, kdy se se ziskem 33 bodů usazujeme na čtvrtém místě.

Za týden na stadiónu v Králíkách přivítáme tým Rosic nad Labem, které ač jsou poslední, dokázali naše A mužstvo v podzimním utkání porazit doma 1:0. Utkání je na programu v sobotu 14. května 2022 od 16:30 hod.

Sokol Dolní Újezd - FC Jiskra 2008 2:2 (1:1) Branky: 6. vlatní branka (Zach P.), 52. Frňka - 12. Kaplan, 71. Dvorský. Rozhodčí: Louvar Jakub (Pardubice) - Černý Pavel (Ostřetín), Svědiroh Miroslav (Pardubice). Delegát PKFS: Suchý Miloš (Choceň). ŽK: 0:2. Diváků: 120. Stadión: Dolní Újezd.

Sestava FC Jiskry: Pasker Jakub - Kolbe Zdeněk (73. Roček Patrik), Ježek Josef, Zach Pavel, Ďuriš Martin, Hnátnický Petr (60. Skoták David), Šmolík Jiří, Dvorský Dan (86. Zezulka Zdeněk), Vyšohlíd Tomáš (80. Koreň Jan), Macek Martin, Kaplan Robin.