Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra 2008 B 1:5 (0:1)

B mužstvo FC Jiskry 2008 zajíždělo tento víkend na půdu Dolního Třešňovce, kde chtělo plně bodovat a potvrdit roli favorita zápasu. Již ve 2. min. otevřel nečekanou akcí skóre Pavel Musil, kdy zaskočil všechny přítomné a především domácího gólmana. Kdo však čekal nějakou kanonádu během první půle, tan byl slamán. Tato rychlá branka byla jedinou během 45ti minut.

Druhý poločas již přinesl více radosti a branek především pro naše barvy. Na 0:2 zvýšil v 58. min. kuriózní brankou Jarda Makar, když ze vzdálenosti bezmále 30ti metrů dokázal dostat míč za záda brankáře Nového. Domácí se nevzdávali a o minutu později dokázali snížit na 1:2 brankou Hajzlera. Oběma brankám předcházelo oslabení domácích, když po druhé žluté kartě předčasně skončil na hrací ploše Mareš. Zlomovou brankou pak bylo zvýšení na 1:3 v režii Duška. Domácí viditelně v závěru nestačili. Svojí druhou brankou zvýšil na 1:4 Musil a tečku za povedeným utkáním udělal v 90. min. přesným zásahem Roman Remiáš.

Sokol Dolní Třešňovec - FC Jiskra 2008 B 1:5 (0:1) Branky: 59. Hajzler - 2. a 85. Musil, 58. Makar, 72. Dušek, 90. Remiáš. Rozhodčí: Macek Otmar (Králíky) - Diblík Martin (Sopotnice), Šlezinger Miroslav (Dolní Třešňovec) - laik. Delegát OFS: Pavlas Jiří. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (57. Mareš). Diváků: 100. Stadión: Dolní Třešňovec.

Sestava FC Jiskry B: Kalianko Pavel - Žabka Rudolf, Makar Jaroslav, Uhlíř Karel, Ščambura Maxmilián, Ježek Martin (46. Zezulka Zdenek), Wawrzyczek Jan (59. Bednář Miroslav), Musil Pavel, Chaloupecký Patrik (60. Matoulek Filip), Dušek Filip (72. Remiáš Roman), Hnátnický Martin (56. Skoták David).