Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B 3:1 (3:1)

FC Jiskra B zajížděla v posledním kole podzimní části OP III. třídy na půdu sousedních Boříkovic, kde v místním derby nestačila na domácí hráče, kteří dokázali především díky dobrému proměňování vyložených šancí rozhodnout utkání v prvním poločase.I když se naši hráči dostali do brzkého vedení 0:1 brankou Pirkla, své vedení neudrželi dlouho. Domácí Borovička vyrovnal ve 21. min. na 1:1 a za dvanáct minut pak dokázal otočit výsledek a dostal Boříkovice do vedení 2:1. Šancí na obou stranách přibývalo, ale branka k vidění byla už jen v 36. min, kdy se střelecky zapsal matador domácích Podolský. V druhém poločase chtěli naši fotbalisté z nepříznivým výsledkem něco udělat, ale to se nepodařilo. Zimní pauza tedy přečkáme na čtvrtém místě tabulky.

FC Jiskra 2008 děkuje všem fanouškům, kteří podporovali B mužstvo v utkáních podzimní části a znovu se na ně budeme těšit příští rok na jaře. Díky.

Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B 3:1 (3:1) Branky: 21. a 33. Borovička, 36. Podolský - 7. Pirkl. Rozhodčí: Pinkava Lukáš (Sopotnice) - Rejhon Josef (Česká Třebová), Diblík Martin (Sopotnice). ŽK: 3:4. Diváků: 150. Stadión: Boříkovice.

Sestava FC Jiskry B: Dostál Martin - Žabka Rudolf, Jireš Karel, Ščambura Maxmilián, Uhlíř Karel, Zezulka Zdenek (42. Ježek Martin), Dušek Filip (88. Chaloupecký Patrik), Pirkl Jiří (76. Matoulek Filip), Skoták David (72. Bednář Miroslav), Remiáš Roman (46. Ptáček Jan), Pasker Jakub.