Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B 1:3 (1:1)

Derby dvou sousedních rivalů mezi domácími Boříkovice a hostující FC Jiskrou B se rozhodlo v druhém poločase. Skóre se začalo měnit ve 24. min., kdy se poprvé prosadil Kuba Pasker jenž nedal domácímů brankáři Priesolovi žádnou šanci - 0:1. Lehce ukolébaní hosté však v závěru první půle prozřeli, když na 1:1 vyrovnal ve 40. min. Borovička.

Druhá půle střelecky patřila jen našim barvám. V 57. min. druhá branka Kuby Paskera dostala Jiskru znovu do vedení 1:2. O pět minut později pak Kuba docílil svého hattricku a zvýšením na 1:3 vnesl do utkání potřebný klid, který vydržel až do závěrečného hvizdu sudího Mitlenera. Hráči FC Jiskry B si tak odváží tři body do tabulky, což je vyšvihlo na průběžnou druhou příčku tabulky okresního přeboru III. třídy.

 

Sokol Boříkovice - FC Jiskra 2008 B 1:3 (1:1) Branky: 40. Borovička - 24., 57. a 62. Pasker. Rozhodčí: Mitlener Jakub (Česká Třebová) - Sládeček Dominik (Česká Třebová), Kolář Daniel (Ústí nad Orlicí). ŽK: 2:1. Diváků: 123. Stadión: Boříkovice.

Sestava FC Jiskry B: Opravil Martin - Ščambura Maxmilián (8. Bednář Miroslav), Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Matoulek Filip (52. Zach Pavel), Ježek Martin, Wawrzyczek Jan, Ptáček Jan, Kaplan Robin (61. Ďuriš Martin), Pasker Jakub, Dzura Jakub.