SKP Slovan Moravská Třebová - FC Jiskra 2008 2:1 (1:1)

FC Jiskra odcestovala na půdu jednoho z favoritů soutěže, do Moravské Třebové. A nutno říci, že s body se před utkáním příliš nepočítalo. Ovšem samotný průběh zápasu byl úplně jiný. Vstup do utkání se nám podařil skvěle, když v 11. min. zaskočil domácí tým Tomáš Vyšohlíd, který otevřel skóre zápasu - 0:1. Radost z vedoucí branky nám dlouho nevydržela. V 17. min. si velmi nešťastně vstřelil vlastní branku Zdenda Kolbe a pomohl tak Moravské Třebové k vyrovnání na 1:1. V průběhu dalších minut se střídalo několik slibných šancí na obou stranách, ale pozorné obrany i gólmani v brankách nechybovali. Když jsme již sahali po bodu, došlo ke střetu v pokutovém území domácího útočníka se Zdendou Kolbem, který jej za cenu faulu zastavil. Z nařízeného pokutového kopu domácí šťastně vyhráli 2:1.

SKP Slovan Moravská Třebová - FC Jiskra 2008 2:1 (1:1) Branky: 17. vlastní branka (Kolbe), 90.+2. z PK Smékal - 11. Vyšohlíd T. Rozhodčí: Svoboda Jan (Choceň) - Zerzán Miloš (Vysoké Mýto), Hájek Michal (Svitavy). ŽK: 3:1. Diváků: 77. Stadión: Moravská Třebová.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ježek Josef, Zach Pavel, Kolbe Zdeněk, Hnátnický Martin, Wawrzyczek Jan (66. Zezulka Zdenek), Skoták David, Šmolík Jiří, Dušek Filip (79. Ďuriš Martin), Matoulek Martin, Vyšohlíd Tomáš.