SK Zámrsk - FC Jiskra 2008 6:0 (3:0)

Poslední utkání tohoto ročníku I. A třídy sehrál náš tým na půdě nepříjemného soupeře v Zámrsku. Domácí prostředí zde hrálo velkou roli, což bylo patrné od úvodního hvizdu rozhodčího. Domácí se dostali do vedení velmi spornou brankou, kdy se míř po střele Houžvičky odrazil od břevna dolů na brankovou čárů. Jediný, kdo údajně zřetelně viděl míč celým objeme za brankou čárou byl asistent Škorpík, i když se vápno prášilo na šechny strany. Bez doteku lajny by byl prach z vápna vidět asi těžko. S menší křivdou tedy hrajeme dále. Bohužel již ve 14. min. druhý gól prakticky rozhodl o dalším vývoji zápasu. Domácí využívali silné pomoci asistenta Škorpíka. Dokázali z jasných ofsajdových situací dělat zázraky a je jen s podivem, že první poločas končíme s tříbrankovým mankem.

V druhé půli chybujeme hned v úvodu, kdy nás potrestal Matoušek. Od tohoto okamžiku se prakticky přestal hrát fotbal a spíše se utkání ve vysokých teplotách dohrávalo tak, aby nedošlo ke zbytečným zraněním nebo snad k nechtěným vyloučením. Skóre nakonec poskočilo na 6:0, což pro nás nemělo příliš velký význam v konečném postavení v tabulce. FC Jiskra tak končí v tabulce I. A třídy na sedmém místě se ziskem 34 bodů společně s Letohradem B (v konečné tabulce máme lepší vzájemný zápas).

SK Zámrsk - FC Jiskra 2008 6:0 (3:0) Branky: 14. a 33. z PK Koudelka, 9. Houžvička, 46. Matoušek, 65. Csernyanszký, 71. Novák. Rozhodčí: Janeček Štěpán (Jaroměř) - Škorpík Martin (Přibyslav), Tůma Lukáš (Jaroměř). Delegát PKFS: Halva Radek (Litomyšl). ŽK: 2:1. Diváků: 50. Stadión: Zámrsk.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Vágner František (57. Ščambura Maxmilián), Zach Pavel, Ježek Josef, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Koreň Jan (52. Hnátnický Martin), Hnátnický Petr (75. Dušek Filip), Musil Pavel (61. Wawrzyczek Jan), Roček Patrik, Kaplan Robin (66. Žabka Rudolf).