SK Zámrsk - FC Jiskra 2008 4:2 (1:1)

A mužstvo odcestovala do Zámrsku, tedy na půdu soupeře, kde se našim hráčům historicky příliš nikdy nedařilo. Již v úvodu utkání musel ze hry odstoupit kapitán týmu Tomáš Vyšohlíd a trenéři měli plné ruce práce reagovat na neočekávanou komplikaci. Přesto jsme dokázali domácí zaskočit, když skóre utkání otevřel ve 23. min. Pepa Ježek - 0:1. Odpověď domácích trvala pouze do 30. min., kdy sudí Štěrba nařídil pokutový kop, ze kterého cílil přesně Bálek - 1:1. Tento výsledek vydržel do konce poločasu, i když na obou stranách bylo k vidění několik slibných brankových příležitostí.

Do druhého poločasu vstoupili naopak mnohem lépe domácí. V 53. min. dostala Zámrsk do vedení posila z nedalekého Vysokého Mýta Dvořák (2:1) a o minutu později pak rychlonohý Jiráský upravil již na 3:1. Hráči FC Jiskry zbraně nesložili a snažili se i nadále bojovat. V 61. min. dokázal snížit na 3:2 Martin Ďuriš. Otevřená partie se hrála až do konce. Jistotu a klid pro domácí zařídil v 75. min. matador opět z Vysokého Mýta Podmajerský a svojí brankou tak stanovik konečné skóre tohoto duelu na 4:2.

Našim hráčům se ani tentokrát nepodařilo prolomit nepříznivé výsledky ze Zámrsku. V dalším kole doma hostíme tým z Proseče, kde bychom chtěli v domácím prostředí znovu bodovat, stejně jako proti Dolnímu Újezdu. Utkání je na programu v neděli 9. dubna 2023 od 16:00 hod.

SK Zámrsk - FC Jiskra 2008 4:2 (1:1) Branky: 30. z PK Bálek, 53. Dvořák, 54. Jiráský, 75. Podmajerský - 23. Ježek J., 61. Ďuriš. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav (Svitavy) - Hájek Michal (Svitavy), Kovář Matouš (Svitavy). Delegát PKFS: Cápay Libor (Lohenice). ŽK: 2:3. Diváků: 70. Stadión: Zámrsk.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin (58. Zezulka Zdenek), Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin, Kolbe Zdeněk, Skoták David (84. Žabka Rudolf), Dvorský Dan, Roček Patrik (58. Ščambura Maxmilián), Hnátnický Petr (77. Dušek Filip), Vyšohlíd Tomáš (7. Ďuriš Martin).