SK Polička - FC Jiskra 2008 2:3 (0:1)

A mužstvo odcestovalo k důležitému utkání do Poličky, kde si počínali velmi dobře a splnili svůj cíl přivést plný počet bodů. Domácí do utkání vstoupili velmi aktivně, z čehož vytěžili dvě nastřelená břevna. Pak jsme však začali přebírat aktivitu my. Radost našim barvám udělal ve 26. min. Kuba Pasker, který otevřel skóre dnešního utkání - 0:1. I když do konce prvního poločasu žádná další branka nepadla, šance měli oba týmy, ovšem bez správného zakončení.

Druhý poločas přinesl mnohem více zajímavostí. V 60. min. udělal fatální chybu zadák domácích, když naservíroval míč na kopačky Jirkovi Šmolíkovi, který touto nabídkou nepohrdl a zvýšil na 0:2. Slabší pětiminutovku si naši fotbalisté vybrali mezi 75. až 80. min., kdy jsme nechali domácí vyrovnat na 2:2. Rozhodnutí pak přinesla branka z 87. min., kdy se prosadil Pepa Ježek a upravil na konečných 2:3. FC Jiskra 2008 si tedy připsala první letošní výhru do tabulky I. A třídy.

SK Polička - FC Jiskra 2008 2:3 (0:1) Branky: 77. Švec, 79. Navrátil - 26. Pasker, 60. Šmolík, 87. Ježek. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav (Svitavy) - Filipi Vojtěch (Skuteč), Flídr Jan (Skuteč). ŽK: 2:2. Diváků: 80. Stadión: Polička.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk, Kromichal Karel, Ježek Josef, Vágner František, Dvorský Dan, Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Roček Patrik (68. Kromíchal Petr), Hnátnický Martin (79. Hnátnický Petr), Pasker Jakub.