SK Lázně Bohdaneč - FC Jiskra 2008 5:1 (2:1)

A musžtvo FC Jiskry odcestovalo doslovan na půdu druhého týmu krajské I. A třídy do Lázní Bohdaneč, které se netají jasným záměrem postoupit do nejvyšších krajské soutěže. Utkání od samotného začátku mělo rychlý náboj a domácí se s chutí do našich hráčů zakousli od prvního hvizdu rozhodčího. Jejich rychlé tempo hry přineslo v 6. min. branku Virta, který tak vnesl klid na domácí kopačky. Nám se však podařilo zásluhou dobrého průniku Kaplana, jenž byl nedovoleně zastaven v pokutovém území proměnit nařízenou penaltu a vyrovnat na 1:1. Domácí však znovu přidali na obrátkách a do poločasu upravili znovu Virtem na 2:1.

Druhý poločas byl z hlediska výsledku mnohem jednoznačnější. Domácím vycházelo vše, na co sáhli a postupem času tak zvyšovali také samotné skóre. V 62. min. docílil aktivní Virt své třetí branky a po jedné pak přidali Hundák s Flekrem. Domácí celek tak zaslouženě vyhrál a i v konfrontaci s naším týmem prokázal, že si krajský přebor určitě zaslouží.

V dalším utkná pak přivítáme v sobotu 23. dubna 2022 od 16:00 hod. na stadiónu v Králíkách tým Žamberka.

SK Lázně Bohdaneč - FC Jiskra 2008 5:1 (2:1) Branky: 6., 32. a 62. Virt, 50. Hundák, 75. Flekr - 24. z PK Kaplan. Rozhodčí: Čech Karel (Opatovice nad Labem) - Rízek Stanislav (Sezemice), Černý Pavel (Ostřetín). Delegát PKFS: Schmeiser Kamil (Dolní Roveň). ŽK: 3:1. Diváků: 120. Stadión: Lázně Bohdaneč.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ďuriš Martin (84. Ptáček Jan), Zach Pavel, Ježek Josef, Dvorský Dan, Roček Patrik (60. Hnátnický Petr), Skoták David (65. Koreň Jan), Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Martin, Macek Martin (73. Zezulka Zdenek), Kaplan Robin (73. Žabka Rudolf).