Postřelmov - FC Jiskra 2008 4:2 (2:2)

Hráči A i B mužstva absolvují v rozmezí 10. až 13. března 2022 herní soustředění, kdy realizační tým naplánoval sehrání tří přátelských utkání. To první se odehrálo v pátek 11. března 2022 od 19:00 hod. na umělé trávě v Šumperku, kdy soupeřem našich fotbalistů byl tým z Postřelmova, jenž v zimní přestávce okupuje třetí místo tabulky I. A třídy Olomouckého kraje.

Utkání mělo velmi dobrou herní kvalitu, kdy obě mužstva předváděla rychlý, pohyblivý a nápaditý fotbal. První poločas pak přinesl čtyři branky a po zásluze skončil nerozhodným výsledkem 2:2. Trenéři obou celků pak do druhé půle provedli několik změn, což se odrazilo především na naší straně na koncentraci hry. Postřelmovští dokázali využít dvou chyb našich zadáků a výsledek utkání tak zlomili na svoji stranu.

Postřelmov - FC Jiskra 2008 4:2 (2:2) Branky FC: 20. Šmolík, 32. Zach. Rozhodčí: Olomoucký KFS. ŽK: 1:0. Diváků: 10. Stadión: UMT Šumperk.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Zach Pavel, Kolbe Zdeněk, Žabka Rudolf, Ščambura Maxmilián, Hnátnický Martin, Ježek Josef, Roček Patrik, Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Petr, Šmolík Jiří - Pasker Jakub, Koreň Jan, Skoták David, Jireš Karel, Uhlíř Karel, Ptáček Jaroslav.