Mistrovské utkání mužů A

Tuto sezonu dokázali vítězně ukončit naši muži FC Jiskra 2008 A. V utkání proti hostujícímu celku z Opatovce se brankou ve 20. minutě ujala FC Jiskra vedení zásluhou Martina Matoulka. O dalších 7 minut později se mohl ze vstřelené branky radovat i Jan Koreň a do šaten se šlo za stavu 2:0.

V druhém poločase zvišoval svoji druhou brankou Matoulek v 65. minutě a poslední naši trefu zařídil Šmolík Jiří v 82. minutě. Jediný vstřelený gól zařídil Zdeněk Dvořáček a mírnil skore na konečných 4:1.

FC Jiskra 2008 A - Opatovec 4:1 (2:0) Branky: 20., 65. Matoulek Martin, 27. Koreň Jan, 82. Šolík Jiří; 85. Dvořáček Zdeněk
Rozhodčí: ŠTĚRBA Jaroslav, MATOUŠEK Tadeáš, DENG Sixu. Stadion: Králíky. Diváků: 130.

Sestava FC Jiskra 2008 A: Valčík Romn ml., Ďuriš Martin, Makar Jaroslav, Dvorský Dan, Petránek Denis, Ježek Josef, Paulus David, Koreň Jan, Vyšohlíd Tomáš, Šmolík Jiří, Matoulek Martin, Hlava Jiří, Jireš Karel, Ježek Martin, Macek Martin, Valčík Roman st.