Luže - FC Jiskra 2008 5:1 (2:1)

A mužstvo odcestovalo do Luže, kde chtělo bodovat a stabilizovat postavení mužstva mimo sestupové pozice v I.A třídě. Toto přání se vůbec nevydařilo. Sen o bodech se pozvolna vzdaloval, když v 16. min. inkasujeme z kopaček Richtera. Ve 27. min. nedokážeme zastavit útočnou akci domácích a opět končí brankou v podání Koláře - 2:0. Za čtyři minuty udeří Tomáš Vyšohlíd, kterému se podaří snížit na 2:1. Do konce prvního poločasu se skóre utkání nepohlo a tak začneme druhou půli s jednobrankovým mankem.

Druhý poločas byl ovšem katastrofální. Ve 47. min. unikl domácí obraně Kaplan, ale ve vyložené šanci nedal. Z následujícího protiútoku domácí cílili přesně, když Koukal zvýšil na 3:1. Hra Jiskry se od tohoto okamžiku úplně rozpadla. Kupilo se mnoho chyb, čož domácí dokázali trestat. V 73. min. pak o výsledku definitivně rozhodl svojí druhou brankou Kolář - 4:1. V závěru utkání pak domácí dostávají šanci zahrát pokutový kop, který proměnil Zelinger a stanovil tak konečné skóre na 5:1.

Luže - FC Jiskra 2008 5:1 (2:1) Branky: 27. a 73. Kolář, 16. Richter, 48. Koukal, 90. z PK Zelinger - 31. Vyšohlíd T. Rozhodčí: Louvar Jakub (Pardubice) - Balog Josef (Pardubice), Rousek Lukáš (Srch). Delegát PKFS: Vaško Milan (Hlinsko). ŽK: 3:3. Diváků: 80. Stadión: Luže.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ďuriš Martin (57. Kolbe Zdeněk), Ježek Josef, Dvorský Dan, Hnátnický Martin (72. Dušek Filip), Hnátnický Petr (57. Roček Patrik), Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Zezulka Zdenek (83. Žabka Rudolf), Pasker Jakub, Kaplan Robin (90. Matoulek Filip).