Fotbal Žichlínek B - FC Jiskra 2008 B 1:2 (0:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 ve svém prvním utkání dokázalo zvítězit na stadiónu v Lukové, kde v tomto ročníku bude hrát svá domácí utkání celek Zichlínka B. V prvním poločase se přítomní diváci branky nedočkali, i když několik zajímavých brankových příležitostí k vidění bylo.

Po změně stran se přece jen sítě rozvlnily. Skóre otevřel ve 49. min. Zdenek Zezulka, který svojí povedenou brankou dostal hostující tým FC Jiskry B do vedení. To však netrvalo dlouho. O dvě minuty později dokázali domácí vyrovnat stav na 1:1 po brance Ptáčka. Tři body pak vystřelil v 63. min. Pavel Musil, který upravil konečné skóre na 1:2. FC Jiskry B si tak odváží z Lukové tři důležité body.

Fotbal Žichlínek B - FC Jiskra 2008 B 1:2 (0:0) Branky: 51. Ptáček - 49. Zezulka, 63. Musil. Rozhodčí: Šimko Petr (Letohrad) - Šilar Pavel (Lubník), Chládek Miroslav (Tatenice). ŽK: 2:1. Diváků: 50. Stadión: Luková.

Sestava FC Jiskry B: Vyšohlíd René - Uhlíř Karel, Žabka Rudolf, Zezulka Zdenek (54. Matoulek Filip), Wawrzyczek Jan, Musil Pavel, Skoták David, Ježek Martin (46. Remiáš Roman), Dušek Filip (70. Kočajda Josef), Ptáček Jan, Pasker Jakub.