FK Proseč - FC Jiskra 2008 4:0 (1:0)

A mužstvo odcestovalo do Proseče s cílem přivést první body do tohoto ročníku I. A třídy. Smělý plán však vyšel zcela naprázdno. Úvodní minuty se hrál opatrný fotbal z obou stran, kdy si všichni hráči zvykali na terén a způsob hry. Postupem času se objevilo i několik slibných zakončení, které však bez větších problémů řešili brankáři. Rozhodnou situace však nastala ve 25. min., kdy míč směřující do naší brány vyrazil rukou Dan Dvorský a sudímu nezbylo nic jiného, než nařídit pokutový kop a udělit červenou kartu. Penaltu proměnil s jistotu Marek - 1:0. I v deseti se snažíme udělat něco s nepříznivým výsledkem, ale do kabin se jde v tímto jednobrankovým mankem.

V druhém poločase nám pak dochází síly a v deseti nedokážeme odolat domácímu tlaku. V 54. min. zvýšil na 2:0 Plosza, který tak uklidnil své spoluhráče z pohledu výsledku. V závěru pak inkasujeme ještě dvaktár, což vede k porážce 4:0. Naši hráči tak na body dále čekají.

FK Proseč - FC Jiskra 2008 4:0 (1:0) Branky: 26. z PK Marek, 54. Plosza, 80. Zelenka, 86. Klíma. Rozhodčí: Vojta Jan (Svratouch) - Flídr Jan (Skuteč), Filipi Vojtěch (Skuteč). ŽK: 4:0. ČK: 0:1 (25. Dvorský). Diváků: 120. Stadión: Proseč.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk, Ježek Josef (89. Matoulek Filip), Dvorský Dan, Vágner František, Ďuriš Martin, Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Roček Petrik, Hnátnický Petr (68. Zezulka Zdenek), Hnátnický Martin (83. Koreň Jan).