FC Jiskra B - Sokol Těchonín 10:0 (7:0)

B mužstvo FC Jiskry 2008 již podruhé v tomto ročníku deklasovalo svého soupeře dvouciferným výsledkem. Pověstnou desítku si nejprve užil Dolní Třešňovec a tentokrát i Těchonín. Domácí o výsledku jednoznačně rozhodli již v prvním poločase, který zvládli 7:0. Druhá půle se již spíše dohrávala.

FC Jiskra 2008 B - Sokol Těchonín 10:0 (7:0) Branky: 12., 26., 30., 51. a 68. Pasker, 33. a 38. Hnátnický Petr, 4. Hnátnický Martin, 37. Roček, 82. Remiáš. Rozhodčí: Šimko Petr (Letohrad) - Faltus Tomáš, Gajda František. ŽK: 1:0. Diváků: 49 (omezená kapacita). Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Revús Adam - Zach Pavel (53. Bednář Miroslav), Kolbe Zdeněk (62. Uhlíř Karel), Vágner František (46. Žabka Rudolf), Votoupal Šimon, Kuběnka Josef, Hnátnický Martin (46. Skoták David), Roček Patrik, Pasker Jakub, Hnátnický Petr (68. Remiáš Roman), Wawrzyczek Jan.