FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:2 (0:1)

A musžtvo FC Jiskry 2008 sehrálo netradičně své mistrovské utkání na stadiónu v Červené Vodě, kam se přijelo podívat na fotbalové utkání 300 diváků. Před touto krásnou diváckou kulisou chtěli naši hráči předvést dobrý fotbal, ale soupeř byl tentokrát skutečně lepší. Od úvodních minut si hosté vytvořili tlak, kdy snad jen díky štěstěně z naší strany, nedokázali skórovat. Postupem času jsme alespoň opticky hru vyrovnali, ale vyložené šance spíše přicházeli ze strany Dolního Újezdu. V samotném závěru prvního poločasu jsme již nedokázali odvrátit valící se nebezpečí a ve 44. min. Drahoš otevřel skóre utkání - 0:1.

Snaha našich hráčů o vyrovnání v druhém poločase byla patrná, ale v koncovce se nedařilo. Hosté pozorně bránili a nepřipouštěli nějaké zvýšené riziko, které by ohrožovalo jejich těsné vedení. Rozuzlení v utkání pak v 71. min. vytvořil povedenou brankou Fulík a zvýšil na 0:2. Domácí nedokázali najít recept na překonání gólmana Váněho, a proto s Dolním Újezdem prohráváme 0:2. Za týden pak odjíždíme v sobotu 18. září 2021 k velmi důležitému utkání do vzdálených Rosic nad Labem.

FC Jiskra 2008 - Sokol Dolní Újezd 0:2 (0:1) Branky: 44. Drahoš, 71. Fulík. Rozhodčí: Louvar Jakub (Pardubice) - Pagáč Ladislav (Pardubice), Rázek Stanislav (Sezemice). Delegát PKFS: Faltus Jaroslav (Letohrad). ŽK: 3:2. Diváků: 300. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry B: Vyšohlíd René - Halanič Radek (51. Kromíchal Petr), Dvorský Dan, Zach Pavel, Kolbe Zdeněk, Skoták David, Ježek Josef, Ďuriš Martin (35. Vágner František), Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Petr (67. Jireš Karel), Hnátnický Martin (64. Wawrzyczek Jan).