FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk 4:2 (4:1)

V chladnějším podzimním počasí přivítali domácí fotbalisté tým ze Zámrsku, se kterých chtěli naši hráči plně bodovat a upevnit si pozici v tabulce krajské I. A třídy. Daný cíl se tentokrát podařil na výbornou. Od úvodních minut naši hráči dominivali na hrasí ploše a postupem času začali svoji převahu proměňovat v branky. Velmi dobrou podzimní střeckou potenci opět potvrdil Jirka Šmolík, který vstřelil dvě branky. Jeho poveedné zásady pak doplnili ještě Tomáš Vyšohlíd a Petr Hnátnický. Domácí obrana pak nestačila ve 28. min. pouze na hostujícího Dominika Houžvičku, kdy i díky jeho zásahu Zámrsk prohrával na stadiónu v Králíkách pouze 4:1.

Druhý poločas již tak pohledný nebyl. Domácí trenéři častěji zasahovali do sestavy a dali šanci většímu počtu hráčů. Domácí již další branku nepřidali, hosté pak zásluhou Tomáš Houžvičky korigovali na 4:2. Prokřehlá skupina diváků pak viděla další výhru domácích, kteří v současné době okupují šestou příčku tabulky. Ve čtvrtek 28.10.2021 pak zajíždíme k poslednímu podzimnímu utkání do Svitav, kde se na hrací ploše č. 2 hlavního stadiónu utkámě s tamním B mužstvem.

FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk 4:2 (4:1) Branky: 31. a 37. Šmolík, 15. Vyšohlíd T., 23. Hnátnický P. - 28. Houžvička D., 60. Houžvička T. Rozhodčí: Ilnytska Marta (Horní Čermná) - Doskočil Radim (Letohrad), Kerhát Patrik (Žichlínek). Delegát PKFS: Faltus Jaroslav (Letohrad). ŽK: 2:3. Diváků: 80. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Dvorský Dan, Zach Pavel (64. Halanič Radek), Ďuriš Martin (37. Ščambura Maxmilián), Kolbe Zdeněk (78. Vágner František), Skoták David, Hnátnický Martin, Vyšohlíd Tomáš, Šmolík Jiří, Hnátnický Petr (69. Pasker Jakub), Roček Patrik (89. Žabka Rudolf).