FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk 3:2 (1:2)

Dohrávka odloženého utkání z třetího kola se Zámrskem byla na programu ve sváteční odpoledne. Ovšem ani tentokrát se počasí příliš neumoudřilo a po většinu hrací doby padalo na trávník v Králíkách množství dešťové vody. Vstup do zápasu se našim vůbec nepodařil. Již v 6. min. proměnil nařízený pokutový kop hostující Rožek a dostal Zámrsk do vedení 0:1. V 16. min. bylo ještě hůře, když se stejný hráč prosadil podruhé - 0:2. Tato branka probudila naše fotbalisty a vedla k větší aktivitě, což přineslo první ovoce v 39. min. Jirka Šmolík se dostal k zakončení před brankou gólmana Laksara a hlavou snížil na 1:2.

Po změně stran doktovali hru naši hráči. Ve všech činnostech nyní vynikáme. V 52. min. rozjásal prokřehlé diváky Robin Kaplan, když dokázal přízemní střelou vyrovnat na 2:2. Tlak domácích stále stupňoval a bylo pouze otázkou času, kdy se podaří výsledek otočit. Tak se skutečně stalo. V 82. min. vstřelil svoji druhou branku Robin Kaplan a upravil výsledek na 3:2. Nervózní závěr již další branku nepřinesl a tak si hráči FC Jiskry připsali tři důležité body do tabulky I. A třídy.

FC Jiskra 2008 - SK Zámrsk 3:2 (1:2) Branky: 52. a 82. Kaplan, 39. Šmolík - 6. z PK a 16. Rožek. Rozhodčí: Hořínek Lukáš (Hradec nad Svitavou) - Vykopal Filip (Svitavy), Ilnytska Marta (Horní Čermná). ŽK: 2:3. Diváků: 110. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kolbe Zdeněk (71. Dušek Filip), Ježek Josef, Vágner František (31. Uhlíř Karel), Ďuriš martin, Skoták David (59. Musil Pavel), Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Petr (66. Zezulka Zdenek), Roček Patrik (52. Hnátnický Martin), Kaplan Robin.