FC Jiskra 2008 - SK Vysoké Mýto B 1:4 (1:3)

A mužstvo odehrálo své domácí utkání tentokrát na stadiónu v Červené Vodě, kde se jiám však příliš mnoho nedařilo. Zančně pozměněná sestava již v 6. min. nezabránila vstřelení první branky Kuzmou, který otevřel skóre dnešního utkání. V 16. min. dokázal na nepříjemný stav odpovědět vyrovnávající brankou Roček, ale to bylo z naší strany vše. Již v prvním poločase dalšími dvěma zásahy Hájka a Bendy rozhodlo Vysoké Mýto B o třech bodech z tohoto duelu.

Druhý poločas sice přinesl zlepšení z naší strany, ale bez brankového výsledku. Hostující matador Podmajerský pak v 60. min. vstřelil čvrtou branku a tím definitivně rozhodl dnešní zápas.

Za týden odjíždíme na nejvzdálenější zápas, tedy do Přelouče, kde se v sobotu 4. června 2022 od 17:00 hod. pokusíme přidat nějaké body do tabulky I. A třídy.

FC Jiskra 2008 - SK Vysoké Mýto B 1:4 (1:3) Branky: 16. Roček - 6. Kuzma, 34. Hájek, 40. Benda, 60. Podmajerský. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav (Svitavy) - Kovář Matouš (Svitavy), Vykopal Filip (Svitavy). ŽK: 3:1. Diváků: 50. Stadión: Červená Voda.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ďuriš Martin (74. Žabka Rudolf), Zach Pavel, Pasker Jakub, Kaplan Robin (65. Ščambura Maxmilián), Roček Patrik (80. Zezulka Zdenek), Hnátnický Martin, Šmolík Jiří, Hnátnický Petr (56. Koreň Jan), Vyšohlíd Tomáš, Kromíchal Petr (86. Dušek Filip).