FC Jiskra 2008 - SK Polička 0:3 (0:2)

Před utkáním s Poličkou všichni tajně věřili, že by se konečně mohli dočka prvních bodů do tabulky v letošním soutěžním ročníku I. A třídy. Bohužel, realita byla zcela odlišná. ÚVodních dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal s minimen brankových příležitostí. Spíše se bojovalo o každý míč a každý aut. Postupem času hra polevila a z toho pramenilo i množství chyb. Některá zaváhání dokázal napravit v brance Martin Opravil, ale v závěru poločasu již na branky hráčů z Poličky nestačil. Nejprve v 39. min. otevřel skóre hostující Leinweber na kterého navázal o čtyři minuty později Poul. Dvě slepené branky doslova otřásly s plány domácích, kteří již nenašli recept na jakoukoli koreci výsledku. Ba co více, v druhém poločase přes všechnu snahu našich hráčů, rozhodl po dalším zaváhání z naší strany svojí druhou brankou Leinweber a upravil na 0:3. V záveru se utkání spíše jen dohrávalo a je na místě přiznat, že v letošním roce jsou výsledky a soupeři krajské I. A třídy nad naše síly. Soutěž má před sebou spousty zápasů a nezbývá, než-li se pokusit prolomit smůlu. Ovšem, bude to hodně těžké.

FC Jiskra 2008 - SK Polička 0:3 (0:2) Branky: 39. a 76. Leinweber, 43. Poul. Rozhodčí: Dušek Jan (Lupenice) - Hrubý Miloš (Častolovice), Hock Radek (Jablonné nad Orlicí). ŽK: 2:1. Diváků: 150. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Opravil Martin - Hnátnický Martin (76. Ďuriš Martin), Ježek Josef, Zach Pavel, Ščambura Maxmilián, Wawrzyczek Jan (46. Dušek Filip), Skoták David (68. Halanič Radek), Roček Patrik (68. Zezulka Zdenek), Matozulek Martin, Vyšohlíd Tomáš, Pasker Jakub (46. Hnátnický Petr).