FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 2:1 (0:1)

Vzhledem k nepřízni počasí se utkání z minulého víkendu muselo na stadiónu v Králíkách opakovat. termín byl zvolen na sváteční odpoledne, tedy v pátek 15. dubna 2022 od 15:30 hod. První poločas byl do jisté máry opatrný. Žádný tým nechtěl udělat chybu. Vyrovnaná hra, kterou předváděla obě mužstva poznamenala 28. min., kdy se prosadil hostující Petscher a dostal Ústí nad Orlicí B do vedení 0:1. I přes zvýšenou snahu domácích k vyrovnání do poločasové přestávky nedošlo.

Druhá půle začala z naší strany aktivně. V 55. min. se naše barvy radují, když vyrovnávající branku vstřelil Robin Kaplan. Aktivní fotbal z naší strany přetrvával a hráči s i nadále snažili o nápaditou hru. V 64. min. pak proniká do pokutového území znovu aktivní Kaplan a je bezohledně podražen. Sudí Jureček bez rozmyslu ihned nařizuje pokutový kop, který s jistotou v noze proměnil Honza Koreň - 2:1. V závěru se hosté snažili s výsledkem udělat doslova nemožné, ale to se jim nepodařilo a všechny body tak zůstali doma.

FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 2:1 (0:1) Branky: 55. Kaplan, 64. z PK Koreň - 28. Petscher. Rozhodčí: Jureček Michal (Cotkytle) - Doskočil Radim (Letohrad), Kerhát Patrik (Žichlínek). ŽK: 3:2. Diváků: 100. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kaplan Robin, Zach Pavel, Ježek Josef, Dvorský Dan, Roček Patrik (73. Žabka Rudolf), Skoták David (57. Koreň Jan), Hnátniký Martin (84. Pasker Jakub), Hnátnický Petr (46. Ďuriš Martin), Vyšohlíd Tomáš, Macek Martin (90.+2. Zezulka Zdenek).