FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 0:0 (0:0)

Utkání, které bylo na programu v sobotu 9. dubna 2022 od 15:30 hod. značně ovlivnila sněhová bouře, která se přehnala nad oblastí Králicka a způsobila značné komplikace nejen z pohledu sportu, ale například i z pohledu dopravy. Utkání bylo zahájeno na částečně poničeném trávníku, díky předzápasu starších a mladších žáků, ale přesto rozhodčí hrací plochu uznali hratelnou. Na těžkém terénu se však neprosadil žádný z hráčů obou celků a do kabin se odcházelo za stavu 0:0. Již závěr prvního poločasu poznamenalo silné sněžení. Poločasová přestávka, snaha pořadatelů udržet hrací plochu ke zdárnému dohrání utkání, bylo však marné. I když hráči nastoupili do druhé půle, po pěti minutách bylo zcela jasné, že v tak velké vrstvě sněhu se hrát opravdu nedá a rozhodčí Rázek utkání předčasně ukončil.

Obě mužstva se dohodla na novém termínu a to na pátek 15. dubna 2022 od 15:30 hod. Danou dohodu musí samozřejmě schválit ještě příslušná sportovně technická komise a místo, kde se utkání odehraje bude určeno dodatečně.

FC Jiskra 2008 - Jiskra Ústí nad Orlicí B 0:0 (0:0) nedohráno Rozhodčí: Rázek Stanislav (Sezemice) - Svědiroh Miroslav (Pardubice), Kinc Pavel (Pardubice). ŽK: 0:0. Diváků: 100. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Kaplan Robin, Zach Pavel, Ježek Josef, Dvorský Dan, Roček Patrik, Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Martin, Hnátnický Petr, Macek Martin, Šmolík Jiří.