FC Jiskra 2008 - Jablonné nad Orlicí 0:3 (0:1)

Poslední utkání v tomto roce nepřineslo A mužstvu žádné body. Soupeř z Jablonného nad Orlicí, který v současné době vede tabulku I.A třídy byl nad naše síly. Do vedení se hosté dostali již ve 14. min., kdy naši zadáci nedokázali odvrátit nepříjemnou standartní situaci. I přes snahu o vyrovnání se do vyložených šancí nedostáváme a tak do kabin odchází mužstva s jednobrankovým vedením hostů.

Druhá půle obraz hry příliš nezměnila. Jablonnému se podařilo dvakrát skórovat a tím jednoznačně rozhodli o výsledku dnešního duelu. Naši hráči přezimují na nelichotivém předposledním místě tabulky I. A třídy, která by znamenala sestup do I.B třídy. Zimní pauza bude určitě o tom, jak připravit hráče na jarní těžké zápasy.

FC Jiskra 2008 - Jablonné nad Orlicí 0:3 (0:1) Branky: 14. a 72. Filip, 88. Krejsa. Rozhodčí: Doskočil Radim (Letohrad) - Jureček Michal (Cotkytle), Ilnytska Marta (Horní Čermná). ŽK: 1:1. Diváků: 350. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ďuriš Martin (75. Žabka Rudolf), Ježek Josef, Dvorský Dan, Kolbe Zdeněk, Hnátnický Petr (17. Zezulka Zdenek), Šmolík Jiří, Vyšohlíd Tomáš, Hnátnický Martin, Roček Petrik (61. Halanič Radek), Kaplan Robin.