FC Jiskra 2008 - FK Skuteč 3:3 (2:1)

Na zelený trávník do Králík přicestoval tým Skutče, který se pohybuje na vrchních příčkách tabulky I.A třídy. Jakýkoli bodový zisk s tímto soupeřem je pro nás více než-li důležitý.

Vstup do utkání byl z naší strany velmi pozitivní. Aktivitou jsme soupeře lehce zaskočili, přičemž jsme záskali díky úniku Robina Kaplan výhodu první branky - 1:0. Ještě veseleji bylo ve 24. min., kdy sudí Komínek nařídil pokutový kop, který s notnou dívkou štěstí proměnil Dan Dvorský - 2:0. Hosté však zbraně vůbec nesložili a výsledek do poločasu dokázali upravit na 2:1, když se ve 37. min. prosadil Horáček. Několik další šancí z naší strany vyšlo na prázdno, což se v závěrečném zúčtování ukázalo pro naše barvy značně nedostačující.

Druhý poločas byl také plný branek. Hosté však začali hrát svůj fotbal a našim zadákům dělala jejich zajímá hra problémy. Přesto využíváme v 63. min. chyby skutečských a po samostatném úniku proti brankáři dokázal Martin Matoulek zvýšit naše vedení na 3:1. Skuteč však disponuje velmi dobrým týmem a naši závěr zápasu značně podcenili. V 81. min. Talácko po přihrávce z přímého volného kopu hlavou snížil na 3:2 a pět minut před koncem pak svojí druhou brankou vyrovnal Horáček z rozehrávky z rohového kopu na konečných 3:3. Zisk bodu je důležitý, i když domácí sahali po většinu utkání po všech třech bodech.

FC Jiskra 2008 - FK Skuteč 3:3 (2:1) Branky: 9. Kaplan, 24. z PK Dvorský, 63. Matoulek - 37. a 85. Horáček, 81. Talácko. Rozhodčí: Komínek Lukáš (Lanškroun) - Jureček Michal (Cotkytle), Štěrba Jaroslav (Svitavy). ŽK: 2:4. Diváků: 150. Statistika: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Hnátnický Martin, Ježek Josef, Zach Pavel, Kaplan Robin, Dvorský Dan, Vyšohlíd Tomáš, Dušek Filip (76. Zezulka Zdenek), Skoták David (62. Roček Patrik - 83. Žabka Rudolf), Hnátnický Petr (19. Ďuriš Martin), Matoulek Martin.