FC Jiskra 2008 - FK Skuteč 0:2 (0:0)

Ani v osmém utkání letošního ročníku nedokázali naši hráči A týmu bodovat a v tabulce krajské I. A třídy jim pozvolna ujíždí vlak. Tentokrát zavítal do nejvzdálenějšího východního koutu Pardubického kraje tým ze Skutče. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal s ojedinělými brankovými šancemi na obou stranách. Pozorné obrany a šikovní brankáři nepřipouštěli žádné výraznější drama. Po změně stran však v 57. min. chybujeme a trest z kopaček Nováka znamenal vedení soupeře 0:1. I přes snahu o vyrovnání, která se nedá našim hráčům upřít, bohužel inkasujeme podruhé. V 70. min. zvyšuje na 0:2 Netolický a prakticky rozhodne o třech bodech pro našeho dnešního soupeře.

FC Jiskra 2008 - FK Skuteč 0:2 (0:0) Branky: 57. Novák, 70. Netolický. Rozhodčí: Zeman Josef (Holice) - Štancel Miroslav (Dolní Roveň), Hrubý Miloš (Častolovice). Delegát PKFS: Halva Radek (Litomyšl). ŽK: 2:2. Diváků: 240. Stadión: Králíky.

Sestava FC Jiskry: Vyšohlíd René - Ježek Josef, Zach Pavel, Kolbe Zdeněk (77. Ščambura Maxmilián), Hnátnický Martin, Skoták David, Vyšohlíd Tomáš, Šmolík Jiří, Dušek Filip (71. Jireš Karel), Wawrzyczek Jan (74. Halanič Radek), Roček Patrik (54. Ďuriš Martin).